Dálkový ovladač pro HB senzory
Kód: ZU9005Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TOPLUX PROFI CROSSOVER 5let |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8592920121443 |
| Barva produktu: | Bílá |
| Délka: | 125 mm |
| Délka záruky: | 5let |
| Materiál: | plast |
| Šířka/průměr: | 70 mm |
| Výška/hloubka: | 25 mm |
| barva: | bílá |
| energetická třída: | neuvádí se |
| materiál: | plast |
| prodejní obal: | 1 ks, krabice |
| produkt: | ovladač nastavení senzorů pro Highbay ASTER |
| rozměr: | 125 × 70 × 25 mm |
| úhel vyzařování: | neuvádí se |
| určeno pro: | Highbay řady ASTER |
| záruční doba: | 5 let |
| Recyklační poplatek: | 1.02 Kč |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




