LED kuchyňské svítidlo GANYS 58cm bílé TL2016-42SMD/10W/BI
Kód: TL2016-42SMD/10W/BISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Úsporné LED svítidlo do kuchyňské linky GANYS s příkonem 10W světelným výkonem 880 Lm a celkovou délkou 58cm je vyrobeno z hliníku a skla. Svítidlo je opatřeno kolébkovým vypínačem a je určené pro připojení přímo na kabel(220-240V) vyvedený pod skříňkami ze zdi. Výklopný mechanizmus Vám umožní nasměrovat světlo dle vaší potřeby. GANYS od firmy Ecolite je osazen LED čipy SMD. Svítidlo je určeno pro vnitřní použití. Životnost zdroje je zhruba 30.000 hodin.
V nabídce máme na výběr barvu rámu v bílé nebo stříbené barvě. Model také nabízíme ve variantách 5,5W, 10W a 15W.
Tabulka hodnot
| Rozměry | 58,4 x 2,8 x 8,4cm |
| Napájení [V] | 220-240 |
| Max. výkon [W] | 10 |
| Barva světla | bílo-žlutá |
| Teplota chromatičnosti [K] | 4100 |
| Napájecí kabel | ne |
| Vypínač | ano |
| Materiál | hliník, sklo |
| Barva produktu | bílá |
| Stupeň krytí IP | 20 |
| Třída ochrany | I |
| Index podání barev [Ra] | 80 |
| Světelný tok [lm] | 800 |
| Typ zdroje | 42x LED SMD2835 |
| Životnost [h] | 30000 |
| Certifikace | CE, RoHS |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňská svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590849521726 |
| Výkon: | 10W |
| Barva světla: | 4100K Neutrální bílo-žlutá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Délka: | 580 mm, 581 mm |
| Filtr: | LED, výklopné, na přívodní kabel 230V |
| Materiál: | sklo, hliník |
| Montáž: | Přisadit na zeď, Přisadit na skříň |
| ? Odolnost proti vodě: | IP20 - vnitřní |
| Šířka/průměr: | 28 mm |
| Vypínač: | ANO |
| Výška/hloubka: | 84 mm |
| Věrnost podání barev: | >80Ra |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
12 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
