LED kuchyňské svítidlo GANYS 58cm stříbrné TL2016-42SMD/10W
Kód: TL2016-42SMD/10WSouvisející produkty
Včetně vypínače, na kabel přímo ze zdi
Komplet LED svítidlo 5,5W o délce 36cm
Přepínací barva světla 3000/4000/6000K
Stříbrné, uchycení na zeď i horní skříňky
Výklopné, úhlově nastavitelný směr světla
Včetně vypínače, na kabel přímo ze zdi
Komplet LED svítidlo 10W o délce 59cm
Přepínací barva světla 3000/4000/6000K
Stříbrné, uchycení na zeď i horní skříňky
Výklopné, úhlově nastavitelný směr světla
Včetně vypínače, na kabel přímo ze zdi
Komplet LED svítidlo 15W o délce 92cm
Přepínací barva světla 3000/4000/6000K
Stříbrné, uchycení na zeď i horní skříňky
Výklopné, úhlově nastavitelný směr světla
Detailní popis produktu
Úsporné LED svítidlo do kuchyňské linky GANYS s příkonem 10W světelným výkonem 880 Lm a celkovou délkou 58cm je vyrobeno z hliníku a skla. Svítidlo je opatřeno kolébkovým vypínačem a je určené pro připojení přímo na kabel(220-240V) vyvedený pod skříňkami ze zdi. Výklopný mechanizmus Vám umožní nasměrovat světlo dle vaší potřeby. GANYS od firmy Ecolite je osazen LED čipy SMD. Svítidlo je určeno pro vnitřní použití. Životnost zdroje je zhruba 30.000 hodin.
V nabídce máme na výběr barvu rámu v bílé nebo stříbené barvě. Model také nabízíme ve variantách 5,5W, 10W a 15W.
Tabulka hodnot
| Rozměry | 58,4 x 2,8 x 8,4cm |
| Napájení [V] | 220-240 |
| Max. výkon [W] | 10 |
| Barva světla | bílo-žlutá |
| Teplota chromatičnosti [K] | 4100 |
| Napájecí kabel | ne |
| Vypínač | ano |
| Materiál | hliník, sklo |
| Barva produktu | stříbrná |
| Stupeň krytí IP | 20 |
| Třída ochrany | I |
| Index podání barev [Ra] | 80 |
| Světelný tok [lm] | 800 |
| Typ zdroje | 42x LED SMD2835 |
| Životnost [h] | 30000 |
| Certifikace | CE, RoHS |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňská svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590849519143 |
| Výkon: | 10W |
| Barva světla: | 4100K Neutrální bílo-žlutá |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Délka: | 580 mm |
| Filtr: | LED, výklopné, na přívodní kabel 230V |
| Vypínač: | ANO |
Kompletní LED svítidlo
Včetně vypínače, bez přívodního kabelu
LED výklopné, stříbrná barva
Délka 36cm, příkon 5,5W
Kompletní LED svítidlo
Včetně vypínače, bez přívodního kabelu
LED výklopné, stříbrná barva
Délka 92cm, příkon 15W
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
