Černá LED lampička MATRIX 10W stmívatelná s CCT nastavitelná LBL1207-CR
Kód: LBL1207-CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Moderní stmívatelná kancelářská lampička typu pantograf pro osvětlení pracovního prostoru stolu. Využívá vysoce úspornou SMD LED technologii s dlouhou životností. Tělo lampy je opatřeno otočnými klouby pro pohodlné nastavení polohy dle potřeby.
Ovládání umožňuje plynulé měnění intenzity osvětlení a změnu barvy světla (teplé, neutrální a studené). Součástí balení podstavec i šroubová svorka pro upevnění ke stolu.
| Rozměry (základna>ramena>hlava) | 22 x 39 x 18 x 34cm |
| Napájení [V] | ~230 |
| Max. příkon [W] | 10 |
| Barva produktu | černá |
| Regulace intenzity | ANO |
| Regulace barvy světla | ANO |
| Materiál | plast |
| Barva světla | neutrální, studená, teplá |
| Teplota chromatičnosti [K] | 3000-6000 |
| Stupeň krytí IP | 20 |
| Třída ochrany | III |
| Index podání barev [Ra] | 80 |
| Světelný tok [lm] | 600 |
| Typ zdroje | 32x LED SMD5730 |
| Životnost [h] | 30000 |
| Certifikace | CE, RoHS |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590849517521 |
| Výkon: | 10W |
| Barva světla: | CCT - regulovatelná 3000-6000K |
| Barva svítidla: | černá |
| Bezdrátové nabíjení / USB: | NE |
| Montáž: | Na stojanu s rukojetí, Na klip |
| ? Odolnost proti vodě: | IP20 - vnitřní |
| Stmívatelnost: | ANO |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
