Kód: LED-WSQ-CCT/18W/CR
Tip
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Skladem (717 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Vestavné LED svítidlo 18W  1.550lm černé
Rozměry 225x225mm, mont. otvor 205x205mm
Přepínací barva světla 3000/4000/6000K
Krytí: svítidlo IP44 / trafo IP20
Detailní informace
Detailní popis produktu
Černý vestavný hranatý LED panel Ecolite RAFA LED-WSQ-CCT/18W/CR 22,5x22,5cm 18W je malé stylové svítidlo, určené pro montáž do SDK stropních podhledů. Instalace do sádrokartonu je snadná, do čtvercového výřezu 205x205mm se svítidlo vsadí a díky přiloženým montážním pružinám se snadno přichytí ke stropu.  Panel je vyroben z plastu a litého hliníku. Přepínač odstínů barvy světla 3000/4000/6000K je umístěn mezi trafem a světlem, lze tak jednoduše nastavit barvu světla na teplou neutrální denní nebo studenou.
RAFA CCT
Trafo (napájecí zdroj) a pružiny jsou součástí balení.
Montážní rozměry ›
TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
Rozměry ⌀ 22,5 x 22,5 x 1,2cm
Napájení [V] 220-240
Max. výkon [W] 18
Barva světla variabilní
Teplota chromatičnosti [K] 3000/4000/6000
Materiál hliník, plast
Barva produktu černá
Stupeň krytí IP 20(driver), 44(svítidlo)
Index podání barev [Ra] 80
Světelný tok [lm] 1550
Stmívatelnost NE
Vyzařovací úhel [°] 140
Typ zdroje LED SMD
Životnost [h] 30000
Doplňkové parametry
Kategorie: LED panely
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.34 kg
EAN: 8590849531978
Výkon: 18W
Barva světla: CCT - regulovatelná 3000-6000K
Barva svítidla: černá
Činitel oslnění: <22
Filtr: LED
Funkce: Nastavení barvy světla
Materiál: plast, hliník
Montáž: Do sádrokartonu
? Odolnost proti vodě: IP20 - vnitřní, IP44 - vlhkotěsné
Šířka/průměr: 225 mm
Tvar svítidla: čtvercový
Vstupní napětí: 230V
Výška/hloubka: 30 mm