LED pásek 12GROW 12V 12W/m vnitřní IP20 60LED/m pro pěstování rostlin
Kód: 078081Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8596558013699 |
| Výkon na 1metru: | 12W |
| Barva světla: | Fialová - GROW |
| Diody na 1metr: | SMD - 60 na 1/M |
| ? Odolnost proti vodě: | IP20 - vnitřní |
| Šířka pásku: | 10 mm |
| Stmívatelnost: | ANO |
| Vstupní napětí: | 12V |
| Věrnost podání barev: | >80Ra |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
