LED pásek D-COB 12V 12W studená bílá 6500K IP44 Počet diod 240/metr (metráž)
Kód: ABLS12VDCOB-240CWSouvisející produkty
LED stmívač 1 kanál, manuální ovládání, 12-24V, 6A
Maximální zatížení při 12V 72W; při 24V 144W
Pro jednobarevné LED pásky
RF ovladač pro LED 12-24VDC 25A
Max. příkon při 12V je 300W; při 24V 600W
Dálkové ovládání - radarové stmívání
LED profil TRIANGEL pro LED pásek - barva stříbrná
Rozměry 13x13x18mm, pro náklon 45° a 90°
Doporučujeme pro LED pásky s max. výkonem 15W/metr
Nástěnný hliníkový profil Mikro M2 pro LED pásek, barva stříbrná.
Rozměry profilu š/v 15x6mm, vnitřní průměr 11,2mm
Uvedená cena za hliníkový profil dle varianty.
Nástěnný hliníkový profil pro LED pásek - barva stříbrná
Rozměry profilu š/v 16x12mm, vnitřní průměr 11,2mm
Doporučujeme pro LED pásky s max. výkonem 20W/metr
Uvedená cena za hliníkový profil BEZ KRYTKY, dle varianty
LED profil N10, varianta 2 m
⚙️ Půlkulatý nástěnný hliníkový profil N10 – stříbrný elox
📏 Délka: 2 m (prodejní jednotka = 1 kus / 2 metry)
📐 Rozměry profilu: 35 × 8 mm (š × v)
📐 Vnitřní průměr: 13 mm
💡 Doporučený max. výkon LED pásku: 24 W/m
❄️ Slouží jako chladič LED pásků – prodlužuje jejich životnost
🧩 Možnost nacvaknutí difuzoru z čelní strany
📦 Profil je dodáván bez krytu (difuzoru)
➕ Difuzor nutno dokoupit samostatně (ČIRÝ / MLÉČNÝ / ČERNÝ)
🛡️ Povrchová úprava: eloxovaný hliník
📐 Tolerance délky: ±1 %
🏠 Vhodné pro kuchyně, nábytek a interiérové instalace
Mini LED stmívač do profilů s dotykovým senzorem
Maximální zatížení při 12V 96W; při 24V 192W
Pro jednobarevné LED pásky
LED stmívač 1 kanál 12V, 6A
Maximální zatížení při 12V 72W
8 úrovní jasu a 8 dynamických režimů
Kabel s vypínačem
DC konektory
Maximální zatížení při 12V 60W; při 24V 120W
Pro jednobarevné LED pásky
Detailní popis produktu
LED pásek prodáváme pouze na celé metry. Uvedená cena je za 1 metr!!!
Tento LED pásek doporučujeme instalovat na hliníkový profil, který poslouží jako chladič.
Speciální LED pásek D-COB se skvěle hodí všude tam, kde potřebujete dosáhnout plynulé světelné linie, bez přerušení, s lehkým bodováním. Tento LED pásek je na vstupní napětí 12V, má příkon 12W/metr a barvu světla CW studená bílá 6400K. Díky dobrému rozptylu světla po celé délce, neoslňuje a je příjemný na oči. LED pásek samotný má efekt příjemného světla po rozptylu přes mléčný kryt. V případě instalace (nalepení) na sklo nebo kovový podklad, jej není zapotřebí jinak chladit. Svítí od začátku až do konce, po celé své délce a je dělitelný každých 16,6mm. Standardně je podlepený kvalitní lepící páskou, pro jednoduchou montáž.
Řada LED pásku D-COB je speciální řada LED pásků, kde jsou LED čipy zalité vrstvou luminoforu, které způsobuje stejnoměrné svícení LED pásku bez viditelnosti diod. Tím si LED pásek zachovává svoji ohebnost a celistvou svítivost po celé délce.
Při zapojování 10 metrů v kuse, se musí zapojit LED pásek z obou stran. Po 5 metrech je vidět úbytek svítivosti.
Na výběr máte ze tří barev světla:
Specifikace LED pásku |
|
| Barevná varianta | studená bílá |
| Teplota | 6400K |
| Světelný tok | 1200lm/m |
| CRI | >90 |
| Vstupní napětí | 12V DC |
| Příkon | 12W/m |
| Počet LED | 240/m |
| Úhel svitu | 180° |
| LED čip | D-COB |
| Provozní teplota | -15°C až max. 60°C |
| Životnost | Až 25 000h |
| Šířka pásku | 8mm |
| Výška pásku | 2mm |
| Návin na kotouči | 5m |
| Krytí | IP44 |
| Samolepící páska | ANO, 3M 300LSE |
| Dělitelnost | Každých 16,6mm |
| Maximální délka zapojení | 5-10m |
| Záruka | 3 roky |
| Stmívatelné | ANO |
K LED pásku si vyberte také zdroje, profily, stmívače a spojky.
Maximální délka pro připojení napájení z jedné strany je 5 metrů, při napojení z obou stran pak 10 metrů.
Doporučujeme pro domácí i komerční instalace: do baru, pod kuchyňskou linku, do nábytku, skříněk, vitrín, výloh, pultů, pod postel, nebo do podhledu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 5999097942605 |
| Výkon na 1metru: | 12W |
| Barva světla: | 6500K Studená bílá |
| Diody na 1metr: | COB - 240 na 1/M |
| ? Odolnost proti vodě: | IP44 - vlhkotěsné |
| Šířka pásku: | 8 mm |
| Stmívatelnost: | ANO |
| Vstupní napětí: | 12V |
| Věrnost podání barev: | >90Ra |
Uvedená cena je za 1 metr bez příslušenství
- 🔋 Příkon: 10 W/m⚡ Napětí: 12 V💡 Světelný tok: 920 Lm/m
- 🛡️ Vnitřní použití (IP20) – vhodný do suchých interiérů
- 🌡️ Teplota barvy: Teplá bílá (WW – 3000 K)
- 💡 Kontinuální světlo bez bodů – rovnoměrná světelná linie
- 🌟 Vysoká účinnost – energeticky úsporné
- 🎨 Vysoký index podání barev (CRI 90+) – realistické barvy
- ✂️ Flexibilní délka – možnost střihu každých 2,5 cm
- ✅ 3 roky záruka – dlouhodobá spolehlivost
Uvedená cena je za 1 metr bez příslušenství
- 🔋 Příkon: 10 W/m Napětí 24V💡 Světelný tok: 1000 lm/m
- 🛡️ Voděodolný a prachotěsný (IP65) – vhodný do vlhkých prostor
- 🌡️ Teplota barvy: Neutrální bílá (NW – 4000 K)
- 💡 Kontinuální světlo bez bodů – rovnoměrná světelná linie
- 🌟 Vysoká účinnost – energeticky úsporné
- 🎨 Vysoký index podání barev (CRI 90+) – realistické barvy
- ✂️ Flexibilní délka – možnost střihu každých 5 cm
- ✅ 3 roky záruka – dlouhodobá spolehlivost
Uvedená cena je za 1 metr bez příslušenství
- 🔋 Příkon: 10 W/m⚡ Napětí: 12 V💡 Světelný tok: 860 Lm/m
- 🛡️ Voděodolný a prachotěsný (IP65) – vhodný do vlhkých prostor
- 🌡️ Teplota barvy: Teplá bílá (WW – 3000 K)
- 💡 Kontinuální světlo bez bodů – rovnoměrná světelná linie
- 🌟 Vysoká účinnost – energeticky úsporné
- 🎨 Vysoký index podání barev (CRI 90+) – realistické barvy
- ✂️ Flexibilní délka – možnost střihu každých 2,5 cm
- ✅ 3 roky záruka – dlouhodobá spolehlivost
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
