Lomený výložník na stožár průměr 60mm délka ramene 500mm úhel 8° úhlová redukce na sloup VO
Kód: SK1-500Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED veřejné pouliční osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.16 kg |
| EAN: | 8595637903456 |
| Průměr výložníku: | Klasický 60mm |
| Délka ramene: | 500mm |
| Úhel náklonu: | 8° |
| Průměr: | 60mm |
| Povrchová úprava: | žárový zinek |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


