LED zářivkové svítidlo LIBRA SMD 60W 150cm IP65 vodotěsné prachotěsné TL3903A-LED60W
Kód: TL3903A-LED60WSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průmyslová svítidla IP65 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.67 kg |
| EAN: | 8590849520583 |
| Výkon: | 60W |
| Barva světla: | 4000K Neutrální bílo-žlutá |
| Barva svítidla: | bílá/šedá |
| Délka: | 1500 mm |
| Filtr: | LED |
| Montáž: | Zavěšení na lanka, Přisadit na zeď, Přisadit na strop |
| ? Odolnost proti vodě: | IP65 - voděodolný |
| Optika: | mléčný kryt |
| Šířka/průměr: | 110 mm |
| Tvar svítidla: | lineární |
| Typ svítidla: | LED svítidla |
| Úhel svitu: | 120° |
| Výška/hloubka: | 85 mm |
| Vstupní napětí: | 220-240V |
| Světelný tok: | 5100Lm |
| Úhel svitu: | 120° |
| Podání barev (CRI): | >80Ra |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Certifikace: | CE, RoHS |
4,6
33 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
JS
Jaroslav Svárovský
Velmi spokojeni.
5
K
Kóča
Svítí jak čert. Dobrej kup...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




