LED modul 2W 7716-160-230V záruka 5 let 079065
Kód: 079065Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V a 230V |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 1100687989021 |
| Výkon: | 2W |
| Barva světla: | 6000K Studená bílá |
| Délka: | 86 mm |
| ? Odolnost proti vodě: | IP65 - voděodolný |
| Šířka/průměr: | 19 mm |
| Vstupní napětí: | 230V |
| Výška/hloubka: | 8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



