E-shop funguje bez omezení. Pro doručení zásilek doporučujeme přepravce GLS. Při doručení na pobočku Zásilkovny si ověřte dostupnost výdejního místa. Osobní odběry na prodejně TopLux Praha, jen na zvonek přes dveře. Do prostor prodejny neni umožněn vstup zákazníkům. Dodržujeme přísné hygieniké postupy, abychom chránili své zákazníky, i náš personál. Přejeme všem pevné zdraví a klid v duši. Za tým TopLux... Petr Skuček

Novinky

Nejlevnější kolejnicové lištové reflektory na trhu

LED SVÍTIDLO NA LIŠTOVÝ 1F SYSTÉM

DAISY AIKO W 6W WW   DAISY AIKO B 6W WW   Screenshot_2020-02-13 DAISY AIKO B PROFIL 1000mm GREENLUX
 
Určeno k nasvětlení domácností a podobným účelům.
Těleso svítidla tvoří akrylonitryl-butadien-styren (ABS), difuzor polykarbonát.
Svítidlo je kompatibilní s lištami řady DAISY AIKO PROFIL (nejsou součástí balení).
Možnost otáčení o 330°, výkyvu o 90°.
Energeticky efektivní náhrada za halogenová svítidla
Integrovaný vnitřní napájecí zdroj CCD LED.

Vyhledávání - TopLux - Osvětlení Praha

Nová fasádní nástěnná svítidla s čidlem pohybu a senzorem setmění.

Přisazené polykarbonátové LED SMD svítidlo pro nástěnnou montáž
Svítidlo je vybaveno infračerveným (PIR) čidlem s dosahem až 9m.
Pod otočným víčkem čidla se nacházejí snadno dostupné regulátory s možností regulace času (TIME) a nastavení NOC/DEN (LUX).
Díky prachotěsné a voděodolné konstrukci je svítidlo vhodné především pro venkovní použití. Například k osvětlení okolí zdí a fasád domů. Může být použito také v interiéru.
Uvnitř svítidla se nachází snadno přístupná flexibilní svorkovnice, umožňující snadné připojení přívodního kabelu.

Vyhledávání - TopLux - Osvětlení Praha

Nové Solární reflektory

Vážení zákazníci,

představujeme vám přisazené nástěnné svítidlo FOX SOLAR PIR 12 nebo 16 LED, které je napájené solární energií. Po setmění, v případě detekce pohybu ve snímaném úseku, poskytne plné osvětlení dle nastaveného módu. Zadní osvětlení zajistí decentní osvětlení zdi. Svítidla nabízíme v bílém nebo černém provedení.

Vyhledávání - TopLux - Osvětlení Praha

Novinka
569 Kč –19 %
Novinka
569 Kč –19
Služby pro firemní klientelu

Projektové návrhy a kalkulace návratnosti

Po domluvě vám vypracujeme světelně technický návrh nového osvětlení, propočet úspor energie s dobou návratnosti investice a koncepci řešení LED osvětlení přesně pro vaše podmínky na základě osobní návštěvy. Světelné návrhy děláme v programu DIALUX.

Navrhovaná svítidla vám rádi předvedeme na naší prodejně, nebo zapůjčíme vzorky LED svítidel odpovídající návrhu.

Revitalizace stávajícího osvětlení

Navrhneme vám optimální řešení modernizace osvětlení vašich rodinných a bytových domů, výrobních a skladových průmyslových hal, prodejen, nebo pouličního osvětlení průmyslových areálů, obcí a měst.

Návrhy vždy děláme podle představ zákazníka z hlediska investic a požadovaných provozních nákladů. Nabídky jsou vypracovány na základě platných hygienických norem a jsou podloženy světelných projektem, který názorně ukazuje intenzitu a rozložení světla. V dokumentaci najdete i kalkulaci návratnosti vaší investice za uspořenou elektrickou energii.

Děláme i repasování původních svítidel na LED zapojení pro použití nových LED zdrojů.

Instalace nového osvětlení

 Navrhneme vám optimální řešení nového osvětlenívašich rodinných a bytových domů, výrobních a skladových průmyslových hal, prodejen a obchodů, nebo veřejného pouličního osvětlení průmyslových areálů, obcí a měst.

Návrhy děláme podle představ zákazníka z hlediska investic a požadovaných provozních nákladů. Nabídky jsou zpracovány na základě platných hygienických norem a jsou podloženy světelných projektem, který názorně ukazuje intenzitu a rozložení světla. V dokumentaci najdete i kalkulaci návratnosti vaší investice za uspořenou elektrickou energii.