Česká pošta a Uloženka aktuálně doručuje zásilky 2-7 dní. Pokud chcete mít balíček rychle, zvolte jako dopravce GLS.

Novinky

Služby pro firemní klientelu

ProjektovÉ NÁVRHY a kalkulace NÁVRATNOSTI

Po domluvě vám vypracujeme světelně technický návrh nového osvětlení, propočet úspor energie s dobou návratnosti investice a koncepci řešení LED osvětlení přesně pro vaše podmínky na základě osobní návštěvy. Světelné návrhy děláme v programu DIALUX.

Navrhovaná svítidla vám rádi předvedeme na naší prodejně, nebo zapůjčíme vzorky LED svítidel odpovídající návrhu.

Revitalizace STÁVAJÍCÍHO osvětlení

Navrhneme vám optimální řešení modernizace osvětlení vašich rodinných a bytových domů, výrobních a skladových průmyslových hal, prodejen, nebo pouličního osvětlení průmyslových areálů, obcí a měst.

Návrhy vždy děláme podle představ zákazníka z hlediska investic a požadovaných provozních nákladů. Nabídky jsou vypracovány na základě platných hygienických norem a jsou podloženy světelných projektem, který názorně ukazuje intenzitu a rozložení světla. V dokumentaci najdete i kalkulaci návratnosti vaší investice za uspořenou elektrickou energii.

Děláme i repasování původních svítidel na LED zapojení pro použití nových LED zdrojů.

Instalace nového osvětlení

 Navrhneme vám optimální řešení nového osvětlenívašich rodinných a bytových domů, výrobních a skladových průmyslových hal, prodejen a obchodů, nebo veřejného pouličního osvětlení průmyslových areálů, obcí a měst.

Návrhy děláme podle představ zákazníka z hlediska investic a požadovaných provozních nákladů. Nabídky jsou zpracovány na základě platných hygienických norem a jsou podloženy světelných projektem, který názorně ukazuje intenzitu a rozložení světla. V dokumentaci najdete i kalkulaci návratnosti vaší investice za uspořenou elektrickou energii.

1 položek celkem