E-shop funguje bez omezení. Pro doručení zásilek doporučujeme přepravce GLS. Při doručení na pobočku Zásilkovny si ověřte dostupnost výdejního místa. Osobní odběry na prodejně TopLux Praha, jen na zvonek přes dveře. Do prostor prodejny neni umožněn vstup zákazníkům. Dodržujeme přísné hygieniké postupy, abychom chránili své zákazníky, i náš personál. Přejeme všem pevné zdraví a klid v duši. Za tým TopLux... Petr Skuček

Služby pro firemní klientelu

Projektové návrhy a kalkulace návratnosti

Po domluvě vám vypracujeme světelně technický návrh nového osvětlení, propočet úspor energie s dobou návratnosti investice a koncepci řešení LED osvětlení přesně pro vaše podmínky na základě osobní návštěvy. Světelné návrhy děláme v programu DIALUX.

Navrhovaná svítidla vám rádi předvedeme na naší prodejně, nebo zapůjčíme vzorky LED svítidel odpovídající návrhu.

Revitalizace stávajícího osvětlení

Navrhneme vám optimální řešení modernizace osvětlení vašich rodinných a bytových domů, výrobních a skladových průmyslových hal, prodejen, nebo pouličního osvětlení průmyslových areálů, obcí a měst.

Návrhy vždy děláme podle představ zákazníka z hlediska investic a požadovaných provozních nákladů. Nabídky jsou vypracovány na základě platných hygienických norem a jsou podloženy světelných projektem, který názorně ukazuje intenzitu a rozložení světla. V dokumentaci najdete i kalkulaci návratnosti vaší investice za uspořenou elektrickou energii.

Děláme i repasování původních svítidel na LED zapojení pro použití nových LED zdrojů.

Instalace nového osvětlení

 Navrhneme vám optimální řešení nového osvětlenívašich rodinných a bytových domů, výrobních a skladových průmyslových hal, prodejen a obchodů, nebo veřejného pouličního osvětlení průmyslových areálů, obcí a měst.

Návrhy děláme podle představ zákazníka z hlediska investic a požadovaných provozních nákladů. Nabídky jsou zpracovány na základě platných hygienických norem a jsou podloženy světelných projektem, který názorně ukazuje intenzitu a rozložení světla. V dokumentaci najdete i kalkulaci návratnosti vaší investice za uspořenou elektrickou energii.