LED bílé koupelnové svítidlo Ecolite ALBA 30W 120cm TL4130-LED30W/BI
Kód: TL4130-LED30W/BI
Akce
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček. 4 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Skladem (353 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Nástěnné koupelnové svítidlo
Světelný výkon 2.400lm Mléčný kryt
Barva světla 4000K neutrální/denní bílá
Zvýšená odolnost proti vodě IP44
Montáž: přisazením na stěnu
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nástěnné lineární svítidlo Ecolite ALBA bílé 30W 120cm dlouhé, je určeno pro montáž do koupelny na zeď, stěnu nebo strop. Je odolné proti vlhkosti a má krytí proti vodě IP44. Světlo je vyrobeno z hliníku, který dobře odvádí zbytkové teplo od čipů a mléčný kryt z plastu. Alba se vyrábí pouze v neutrální barvě světla 4000K. Svítidlo má hranatý podlouhlý tvar a svítí ze tří stran. Skvěle se hodí nad umyvadlo se zrcadlem, kde dodá luxusnímu dojmu s velkou svítivostí.
Parametry produktu:
Rozměry 120 x 4 x 5,8cm
Napájení [V] 220-240
Max. výkon [W] 30
Barva světla bílá
Teplota chromatičnosti [K] 4000
Napájecí kabel ne
Vypínač ne
Materiál hliník, plast
Barva produktu bílá
Stupeň krytí IP 44
Třída ochrany I
Index podání barev [Ra] 80
Světelný tok [lm] 2400
Typ zdroje LED SMD
Životnost [h] 30000
Doplňkové parametry
Kategorie: Nástěnná a stropní svítidla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
EAN: 8590849529289
Výkon: 30W
Barva světla: 4000K Neutrální bílo-žlutá
Barva svítidla: bílá
Délka: 1200 mm
Filtr: LED
Materiál: plast, hliník
Montáž: Přisadit na zeď, Přisadit na strop
? Odolnost proti vodě: IP44 - vlhkotěsné
Šířka/průměr: 40 mm
Tvar svítidla: obdelníkový
Úhel svitu: 270°
Vstupní napětí: 230V
Výška/hloubka: 58 mm