LED stropní a nástěnné svítidlo VICTOR 18W teplá bílá s HF senzorem a nouzovým modulem IP44 W131/EM/LED-3000
Kód: W131/EM/LED-3000Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8590849525724 |
| Výkon: | 18W |
| Barva světla: | 3000K Teplá žlutá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Filtr: | LED + nouzové, se senzorem |
| Montáž: | Přisadit na zeď, Přisadit na strop |
| ? Odolnost proti vodě: | IP44 - vlhkotěsné |
| Tvar svítidla: | kulatý |
| Vstupní napětí: | 230V |
| Příkon: | 18W |
| ? Napájení: | 7,4V Li 2600mAh |
| ? Pohybový senzor: | ANO-HF |
| Počet a typ čipů: | 36x EPISTAR SMD 2835 |
| Difuzor: | mléčný/sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
15 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




