LED stropní svítidlo Ecolite ARTE 102W s CCT a 3D zrcadlovým efektem Bi-Color WALP04-3D/LED
Kód: WALP04-3D/LEDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
LED originální designové svítidlo ECOLITE ART 3D WALP04-3D/LED s rozměrem 50 x 4cm, je extra výkonné 102W s dálkovým ovlačem pro DIM stmívání a CCT nastavení teploty barvy světla, které kombinuje teplou a studenou barvu světla (2700K - 6500K) velká svítivost 7.745Lm. Pomocí ovladače lze také nastavit náladové měnící se osvětlení, nebo intimní noční tlumené osvětlení. Esteticky povedené a zajímavé velké stropní světlo s možností nastavení. Svítidlo má studené a teplé čipy a jejich kombinací lze získat i barvu světla neutrální denní bílou. Stmívatelné svítidlo je určeno pro suché vnitřní prostory IP20 a instalace je přisazením na zeď nebo strop. Bi-Color
Svítidlo nahradí 1100 W klasický halogen.
Součástí dodávky je svítidlo a dálkový ovladač pro regulaci barev a intenzity světla.
| Rozměry | 50 x 4cm |
| Vstupní napětí [V] | 220-240 |
| Max. výkon [W] | 102 |
| Dálkové ovládání | ano |
| Barva světla | regulovatelná |
| Teplota chromatičnosti [K] | 2700-6500 |
| Materiál | plast, kov |
| Barva produktu | bílá |
| Stupeň krytí IP | 20 |
| Třída ochrany | I |
| Světelný tok [lm] | 7745 |
| Typ zdroje | LED SMD |
| Životnost [h] | 30000 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590849530964 |
| Výkon: | 102W |
| Barva světla: | CCT - regulovatelná 3000-6000K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Délka: | 500 mm |
| Filtr: | LED |
| Montáž: | Přisadit na strop |
| ? Odolnost proti vodě: | IP20 - vnitřní |
| Stmívatelnost: | ANO |
| Šířka/průměr: | 500 mm |
| Tvar svítidla: | čtvercový |
| Typ svítidla: | LED svítidla |
| Úhel svitu: | 160° |
| Výška/hloubka: | 40 mm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
