LED reflektor,100W,5000K,IP65,9000Lm
Kód: RTWA-100WSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NOVINKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 28.5 kg |
| EAN: | 8590849538083 |
| Výkon: | 100W |
| Barva světla: | 5000K Studená denní bílá |
| Barva svítidla: | černá/bílá |
| Délka: | 75 mm |
| ? Odolnost proti vodě: | IP65 - voděodolný, IP65 - venkovní |
| Šířka/průměr: | 285 mm |
| Úhel svitu: | 120° |
| Výstupní napětí: | 230V |
| Výška/hloubka: | 245 mm |
| Rozměry: | 24x5,5x26 cm |
| Napájení [V]: | 230 |
| Max. výkon [W]: | 100 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Barva produktu: | černá |
| Pohybový senzor: | možno dokoupit |
| Dosah / úhel pokrytí senzoru: | 4 až 10 / 140° |
| Doba sepnutí: | 10s až 10min |
| Barva světla: | studená bílá |
| Teplota chromatičnosti [K]: | 5000 |
| Kabel: | ne |
| Stupeň krytí IP: | 65 |
| Třída ochrany: | I |
| Světelný tok [lm]: | 9000 |
| Typ zdroje: | LED SMD |
| Vyzařovací úhel: | 110° |
| Životnost [h]: | 30000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
