LED stolní lampička Immax DREAM HOME s bezdrátovým nabíjením a relaxačními zvuky
Kód: 09108LDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NOVINKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 8592957091085 |
| Výkon: | 10W |
| Barva světla: | CCT - regulovatelná 3000-6000K |
| Barva produktu: | Bílá |
| Bezdrátové nabíjení / USB: | USB |
| Délka záruky: | 2roky |
| Materiál: | plast |
| Stmívatelnost: | ANO |
| Tvar svítidla: | obdelníkový, dekorativní, stůl |
| Vypínač: | ANO |
| Výstupní napětí: | 230V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
