RFL02-30W/PIR
Kód: RFL02-30W/PIR2Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NOVINKY |
|---|---|
| EAN: | 8590849536843 |
| Výkon: | 30W |
| Barva světla: | 5000K Studená denní bílá |
| Barva svítidla: | černá/bílá |
| Funkce: | Nastavení časovače, PIR pohybový senzor |
| ? Odolnost proti vodě: | IP65 - voděodolný, IP65 - venkovní |
| Úhel svitu: | 120° |
| Rozměry: | 15x6x16,5*cm |
| Napájení [V]: | 230 |
| Max. výkon [W]: | 30 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Barva produktu: | černá |
| Pohybový senzor: | ano |
| Dosah / úhel pokrytí: | 1 až 7m / 120° |
| Doba sepnutí: | 10s až 7min |
| Barva světla: | studená bílá |
| Teplota chromatičnosti [K]: | 5000 |
| Kabel: | ne |
| Stupeň krytí IP: | 65 |
| Třída ochrany: | I |
| Světelný tok [lm]: | 2700 |
| Typ zdroje: | LED SMD |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Životnost [h]: | 30000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
