E-shop funguje bez omezení. Pro doručení zásilek doporučujeme přepravce GLS. Při doručení na pobočku Zásilkovny si ověřte dostupnost výdejního místa. Osobní odběry na prodejně TopLux Praha, jen na zvonek přes dveře. Do prostor prodejny neni umožněn vstup zákazníkům. Dodržujeme přísné hygieniké postupy, abychom chránili své zákazníky, i náš personál. Přejeme všem pevné zdraví a klid v duši. Za tým TopLux... Petr Skuček

Čerpací stanice a benzínové pumpy

Máte řetězec čerpacích stanic či benzínovou pumpu a přemýšlíte nad snížením provozních nákladů. Rádi Vám s celým procesem výměny starého osvětlení za nové úsporné LED svítidla pomůžeme. Nabízíme bezpatnou konzultaci, zhodnocení stávajícího stavu osvětlení, vypracování vhodné nabídky dle parametrů a rozsahu provozu, zpracování kalkulace návratnosti Vaší investice, návrh postupu a případné rozfázování postupů výměny a nakonec samotnou realizaci včetně doložení potřebných dokumentů.

Nasvícení čerpacích stojanů dle platných ČSN norem, nasvícení okolí benzínové pumpy a příjezdových silnic, chodníků a komunikací, mycích linek a automyček a zároveň nasvícení samotné prodejny a efektivní nasvícení prodejního zboží a chladících pultů a lednic.

cerpací-stanice-dialux

Pokud se chcete nejprve nezávazně telefonicky poradit - jsme tady pro Vás +420 733 424 400

Proč renovovat provoz čerpací stanice?

Tyto provozy mívají často dlouhou otevírací dobu nebo provoz non-stop, což výrazně zkracuje dobu návratnosti. V tomto typu provozu se výměnou za LED osvětlení běžně sníží spotřeba elektřiny o 50-70% a navíc se ušetří za častou údržbu původních výbojkových a zářivkových svítidel. V nabídce máme svítidla nad čerpací spojany, které lze osadit senzory snížení intenzity světla v nečinnosti, dále svítidla pro prodejny a zázemí, svítidla do náročného prostředí mycích linek a samozřejmě i svítidla pro přilehlé venkovní prostory. Správně zvolená teplota a intenzita osvětlení má vliv na chování zákazníků a může ovlivnit i tržby. Samozřejmostí našich návrhů je dodržení Českých státních norem pro osvětlení a bezpečnost. Výměna a modernizace osvětlení Vám přinese úspory provozních nákladů a bezstarostý dlouholetý provoz bez nutnosti údržby.


Ukázky našich zakázek v kategorii provozu "Čerpací stanice"

stajam

Čerpací stanice (Benešovsko)

Zadání: Modernizace a optimalizace osvětlení prodejny, chladících skříní, průjezdové myčky, dvou mycích boxů a veřejného osvětlení na pozemku čerpací stanice. Návratnost pořizovací ceny na úspoře energie do 2let.

LED_osvetleni_cerpaci_stanice_prodejna_automycka_veřejne_osvetleni_osvetleni_praha_toplux

LED_osvetleni_nad_cerpaci_stojany_pumpa_osvetleni_praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: Zákazník nás kontaktoval po doporučení jiným klientem. Využity služby Kalkulace návratnosti Profi, doporučeno rozfázování výměny svítidel na jednotlivé provozy. Zákazník si přeje komletní péči včetně montáže s výměnou za LED svítidla. Výměna světel na prodejně proběhla při provozu bez omezení a trvala 3 hodiny. Demontáž původních a instalace LED světel v automyčce a mycích boxech proběhla v pracovní době bez omezení provozu a trvala 7 hodin (kvůli izolaci montážního uchycení a vstupních otvorů svítidel). Poslední fáze nasvícení okolí pumpy lampami veřejného (pouličního) osvětlení je již naplánována.


pict0030

Čerpací stanice (Praha)

Zadání: výměna poruchových sodíkových svítidel nad stojany za úsporná LED svítidla s nízkým faktorem údržby, snížení spotřeby energie na non-stop provozu prodejny, estetické vylepšení vzhledu stropu, životnost svítidel min. 6let

prumyslove_LED_svetla_nad_cerpaci_stojany_pumpa_uspora_osvetleni_praha_toplux

montaz_LED_svitidel_na_pumpu_nad_cerpaci_stojany_levna_instalace_objednat_osvetleni_praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: Rychá výměna svítidel včetně montáže dle zadání. Délka instalace byla 6 hodin s minimálním narušením provozu. Na této zakázce jsme spolupracovali s spřátelenou firmou z oboru.


57270877d1d36d93c91f0000

Čerpací stanice (severní okraj Prahy)

Zadání: ušetřit na non-stop provozu osvětlení prodejny a čerpacích stojanů, na prodejně optimalizovat počet svítidel při dodržení ČS normy pro osvětlení, nad čerpacími stojany nahradit neekonomická sodíková svítidla LED lampama se senzory - v nečinnosti 30% výkonu - při pohybu 100% výkonu LED svítidel, vyhotovení projektové dokumentace na provozy s garancí dodržení ČSN na období 8let, požadovaná návratnost vstupní investice do 3let

led_osvetleni_cerpaci_stanice_osvetleni_praha-toplux

Výsledek:

 

Postup: Využity balíčky služeb Kalkulace návratnosti Profi a Vypracování projektového návrhu osvětlení. Navržená svítidla nejsou ve standartní nabídce, jsou na objednávku. Zakázka je před dokončením.