E-shop funguje bez omezení. Pro doručení zásilek doporučujeme přepravce GLS. Při doručení na pobočku Zásilkovny si ověřte dostupnost výdejního místa. Osobní odběry na prodejně TopLux Praha, jen na zvonek přes dveře. Do prostor prodejny neni umožněn vstup zákazníkům. Dodržujeme přísné hygieniké postupy, abychom chránili své zákazníky, i náš personál. Přejeme všem pevné zdraví a klid v duši. Za tým TopLux... Petr Skuček

Průmyslové výrobní a skladové haly - výrobny, třídírny a sklady

Pokud provozujete výrobnu, třídírnu, nebo prodejní sklad, případně jiný průmyslový provoz nebo areál a uvažujete, jak snížit provozní náklady, rádi s Vámi Vaši představu zkonzultujeme a doporučíme vhodný postup a navrhneme nejvhodnější doporučená LED svítidla.

Osvětlení haly - LED

Pokud si přejete se nejprve telefonicky poradit - jsme tady pro Vás +420 733 424 400

Proč renovovat osvětlení ve Vašem provozu?

Hlavním důvodem pro výměnu starých halogenových, sodíkových a zářivkových svítidel je již nedostatečná intenzita osvětlení, častá poruchovost a drahý provoz.Nedodržením hygienické normy pro osvětlení provozovatel riskuje vysoké sankce při prošetření pracovních úrazů.Čím starší tyto svítidla jsou - tím mají nižší světelný výkon a větší spotřebu energie. V tomto typu provozu je úspora spotřeby energie na LED osvětlení 55-85% a návratnost pořizovací ceny LED světel je od 0,5roku až do 5let. LED svítidla mají dlouhou životnost s minimálními nároky na údržbu, což Vám ušetří další výdaje a starosti se servisem. Celé světelné soustavy lze napojit na senzory pohybu či senzory denního přísvitu a tím celý provoz automatizovat nebo ovládat pomocí aplikace v chytrém zařízení.


Ukázky našich prací v kategorii provozu "PRŮMYSL"

chyle1280

Kovovýroba (Sedlčany)

Zadání: projektový návrh osvětlení pro nově postavenou halu s provozem kovovýroby, dodržení ČSN pro osvětlení, rovnoměrnost nasvícení, montážní výška 5 metrů a svítidla s maximální hloubkou 20cm, kvůli plánované vestavbě posuvného jeřábu, nízká energetická náročnost provozu osvětlení a dlouhá životnost min. 10let s nízkým faktorem údržby. Účast ve výběrovém řízení.

prumyslove_LED_osvetleni_do_haly_kovovyroba_osvetleni_praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: Vypracování projektového návrhu osvětlení dle platných ČSN pro nově vybudovanou průmyslovou halu s provozem kovovýroba. Kalkulace energetické náročnosti provozu se zapůjčením a prezentací navrhnutého LED svítidla. Odborná konzultace a doporučení specifického přání uchycení svítidla polozapuštěním do stropu. Dodání LED světel do 36 hodin od objednání na adresu instalace. Montáž svítidel provedla externí firma.


logo_2

Výroba nábytku (Středočeský kraj)

Zadání: modernizace provozu, snížení poruchovosti a výdajů za údržbu, odstranění stroboskopického efektu u točivých strojů, dodržení ČSN pro osvětlení, snížení nákladů na provoz svítidel o min. 30%, návratnost pořizovací ceny LED svítidel na úspoře energie do 5let a dlouhá životnost svítidel.

vyroba_nabytku_jak_vybrat_spravne_osvetleni_toplux_osvetleni_praha

Výsledek:

 

Postup: Cenová nabídka svítidel, následná obědnávka. Dodání z výroby za 70 dní.


283

Průmyslové třízení elektroodpadu (Lety)

Zadání: úspora výdajů na provozu osvětlení a častých opravách, navýšení intenzity osvětlení nad třídícím pásem a snížení počtu svítidel ve skladových halách při dodržení norem pro osvětlení, životnost a návratnost 5 let

prumyslove_osvetleni_IP65_LED_svetla_do_haly_osvetleni_Praha_toplux

LED_prumyslove_svetla_do_haly_navrh_zdarma_osvetleni_Praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: Objednání balíčku služeb Energetický audit provozu osvětlení , objednání svítidel ve dvou etapách, dodání objednávky vždy do 48 hodin. Klient velice spokojen - na vrácených přeplatcích záloh za energii je již investice zpět.


detail_screenshot_12

Servis průmyslových strojů (Středočeský kraj)

Zadání: projektové navržení osvětlení pro nově vystavěnou halu sloužící k údržbě průmyslových pojízných strojů, rozfázované osvětlení pro nasvícení ze stran, centrální pracovní světlo, osvícení jednotlivých pracovišť a venkovní osvětlení areálu se senzory a dálkovým ovládáním aplikací.

LED_osvetleni_prumyslove_haly_nahrada_sodikeve_vybojky_osvetleni_praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: Vypracování projektového návrhu osvětlení pro nově postavenou průmyslovou halu a její okolí + výpočty energetické náročnosti provozu svítidel. Dodání do 48 hodin od objednání. Předání plánů instalace montážní firmě s podrobným vysvětlením.


siko_logo

Prodejní sklad (Říčany)

Zadání: demontáž původních zářivkových svítidel a instalace LED svítidel. Navýšení intenzity osvětlení a snížení provozních nákladů.

LED-osvetleni_instalace_sklad_hala_IP65_navrh_osvetleni_praha_toplux

instalace_led_osvetleni_do_skladu_prumyslova_hala_osvetleni_praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: proměření intenzity puvodního osvětlení, prověření dostatečnosti výměny v programu DiaLux, následná demontáž původního zářivkového osvětlení a montáž LED svítidel. Realizace zakázky do 72 hodin od potvrzení objednávky.


 

eshoplogo_saret

Velkoobchod sadrokartonu a příslušenství (Praha)

Zadání: oslovení pro velkoobchodní spolupráci prodeje LED svítidel do sádrokartonu a minerálních podhledových stropů

prodej_led_osvetleni_do_sadrokartonu_spoluprace_osvetleni_praha_toplux

Postup: navázavá úspěšná velkoobchodní spolupráce prodeje svítidel pro montáž do sádrokartonu a stropních podhledů: Ecolite LED EXTRA44-45 panel 60x60 45W stříbrný do podhledu  Ecolite LED-GPL44-45/UGR panel 60x60 45W stříbrný do podhledu  LED panel EMOS PROFI 60×60 vestavný bílý, 40W neutrální bílá ZR5412  LED panel EMOS PROFI PLUS 30×120, vestavný bílý, 40W neutrální bílá ZR3412  LED panel EMOS PROFI PLUS 60×60 DIM CCT stmívatelný vestavný bílý ZR1410  LED panel IMMAX 30x120 CCT DIM 60W stříbrný 08858A  LED panel EMOS PROFI UGR 60×60 vestavný bílý, 40W neutrální bílá ZR5422  LED panel IMMAX 60x60 CCT DIM 60W stříbrný 08856A ZEUS 45W 30x120 4000K LED panel stříbrný do podhledu LED-GPL44/B-45


Kovovýrobní hala (Jihomoravský kraj)

Zadání: výměna původních svítidel v havarijním stavu, dodržení ČSN pro osvětlení pro daný provoz, odstranění stroboskopického efektu, snížení nákladů na provoz a údržbu osvětlení, zachovát montážní výšku svítidel v 9 metrech, záruka na svítidla a montážní práce 5 let

průmyslove_LED_osvetleni_vyrobni_hala_montazni_vyska_10m_osvetleni_praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: Oslovení s nabídkou vypracování energetického auditu osvětlení, následně vypracovaný projektový návrh LED osvětlení a prodej svítidel s dodací lhůtou 70 dní.