E-shop funguje bez omezení. Pro doručení zásilek doporučujeme přepravce GLS. Při doručení na pobočku Zásilkovny si ověřte dostupnost výdejního místa. Osobní odběry na prodejně TopLux Praha, jen na zvonek přes dveře. Do prostor prodejny neni umožněn vstup zákazníkům. Dodržujeme přísné hygieniké postupy, abychom chránili své zákazníky, i náš personál. Přejeme všem pevné zdraví a klid v duši. Za tým TopLux... Petr Skuček

LED VO Veřejné osvětlení a úsporné Pouliční lampy

Pokud uvažujete nahradit staré výbojkové pouliční lampy za moderní LED veřejné osvětlení, jste tady správně, rádi Vám s výběrem poradíme. Výměnou si ušetříte spoustu starosí a pěněz za časté servisování zastaralých VO svítidel a hlavně dokážete ušetřit až 80% nákladů za spotřebu elektrické energie na světelném provozu. LED světla mají dlouhou životnost a jsou šetrná k životnímu prostředí.

V naší nabídce můžete vybírat v kategorii s velkým výběrem LED Street svítidel a také v kategorii s veškerým montážním příslušenstvím od redukcí, výložníků, konzolí až po sloupy a stožáry o standardních délkách 4metry 5metrů a 6metrů. Pokud nechcete myslet na to, kdy se má osvětlení večer se soumrakem rozsvítit a ráno s rozbřeskem opět vypnout, doporučíme hodiny na DIN lištu, které dokáží celoročně automaticky spínat osvětlení podle západu a východu slunce.

Použití nacházejí na čerpacích stanicích a benzínových pumpách, na parkovišti, u vjezdů příjezdových cest, v zadradách a parcích, v průmyslových a sportovních areálech a komplexech, při osvícení chodníků, cest, ulic a silnic ve městech, v obcích a na vesnicích.

Pro projektanty, majitele a starosty nabízíme bezplatné poradenství, s možností získat světelnou studii přímo na míru.

Domluvte si konzultaci na naší prodejně TopLux, nebo své představy proberte s našim odborníkem na tel. 603 865 721.

Na našem E-shopu najdete horké novinky v akci se slevou RS60W a RS100W, nebo levné VO lampy od firmy V-tac Economy 50W a nebo High Lumen 50W, dále svítidla s úhlově nastavitelným kloubovým úchytem 30W a 50W, ale také Profesionální lampy firmy Greenlux 30W a 60W, nebo PHILIPS 30W 39W 56W a 83W.

Postaráme se o výměnu Vašeho pouličního VO veřejného osvětlení v obcích, městech, v průmyslových a sportovních areálech.,  v parku,  na parkovištích,  nebo hřištích.  V naší nabídce naleznete vše co potřebujete, od sloupů a stožárů pro veřejné osvětlení, přes konzole a výložníky na fasády i sloupy, až po výzbroje, redukce, senzory a čidla.

Tuto kategorii momentálně aktualizujeme. Již brzy ukázky naší práce.