TUYA

Chytrá mobilní aplikace "TUYA SMART" nebo "SMART LIVE-SMART LIVING" umožňuje ovládání a kontrolu nad Vaší domácností odkudkoliv na světě pouze za pomoci internetu a Vašeho mobilního telefonu. Nepotřebujete žádnou řídící jednotku nebo "bránu".
 

 

Co je chytrá domácnost Tuya?

Tuya je platforma, která posouvá smart home o další krok kupředu. Byla navržena, aby poskytla efektivní řízení jednotlivých chytrých zařízení, což v sobě zahrnuje i monitoring aktuální spotřeby, plnou automatizaci, zajištění bezpečného uložiště a mnoho dalšího. Tuya se zároveň stále vyvíjí a rozšiřuje své působení.

Dnes platformu využívá více než 5 000 světových výrobců zařízení pro chytrou domácnost. Můžete si tak vytvořit komplexní smart home, která bude zahrnovat všechny druhy produktů. V minulém roce se Tuya stala součástí Zigbee aliance, čímž začala kooperovat vůbec s těmi největšími hráči.

Smart Tuya

Tuya je vlastně aplikace, která je dostupná pro iOS a Android. My jsme ji vzali, přizpůsobili českému spotřebiteli. Je kompaktní s nejrozšířenější aplikací SmarLife, nebo do svého telefonu či tabletu můžete stáhnout jinou aplikaci. Do jednoho celku můžete připojit také zařízení dalších výrobců. Podmínkou je, aby fungovaly na platformě TUYA.

Největší výhodou Tuya je následná kompatibilita. Často se stává, že si domů zakoupíte například osvětlení založené na Zigbee technologii a chytrý multisenzor nebo kamery, které komunikují skrze WiFi síť. Právě tyto produkty je nutné propojit, pokud toužíme po automatizaci domácnosti. Tuya řeší problém rozdílných systémů a zvládne vše řídit z jedné aplikace.

 

Další funkce aplikace

Chytrá aplikace Immax NEO PRO je základem a srdcem chytré domácnosti. Kromě zmíněné kompatibility vyniká svým uživatelským rozhraním. Vlastníka s plnými právy mohou doplnit další dva administrátoři, kteří získají stejné pravomoci. Následně je možné připojit až 10 běžných uživatelů s omezenými právy. Do jedné aplikace je možné přidat celou rodinu, aniž by se muselo měnit nastavení.

Spojení s platformou Tuya posílilo bezpečnost. Cloudové uložiště například pro záběry z kamer je na vzdáleném serveru, který je maximálně zabezpečen. Konkrétně se nachází v německém Düsseldorfu a buduje se nový v Norimberku. Nemusíte se tak bát, že pokud někdo naruší vaši WiFi síť, tak se dostane k citlivým záběrům.