LED stolní lampička Immax LEATHER BLACK černá 08947L
Kód: 08947LDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8592957089471 |
| Výkon: | 7W |
| Barva světla: | 4500K Neutrální bílo-žlutá |
| Barva svítidla: | černá |
| Stmívatelnost: | ANO |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




