LED kosmetické zrcátko Immax FACE 3v1 stojánek s Qi nabíjením
Kód: 08970LDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8592957089792 |
| Výkon: | 4W |
| Barva světla: | 5000K Studená denní bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Bezdrátové nabíjení / USB: | Bezdrátové |
| Montáž: | Volně stojící |
| ? Odolnost proti vodě: | IP20 - vnitřní |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




