LED stolní kosmetické zrcadlo Immax MUST HAVE s magnetickým zvětšovacím zrcátkem 12W, CCT
Kód: 08984LDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8592957089846 |
| Výkon: | 12W |
| Barva světla: | CCT - regulovatelná 3000-6000K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Bezdrátové nabíjení / USB: | NE |
| Stmívatelnost: | ANO |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




