LED stolní lampička, budík CRANE s Qi bezdrátovým nabíjením 10W
Kód: 08994LDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592957089945 |
| Výkon: | 2W |
| Barva světla: | 4000K Neutrální bílo-žlutá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Bezdrátové nabíjení / USB: | Bezdrátové |
| Stmívatelnost: | ANO |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




