ORISA LED černé orientační světýlko do zásuvky - ploché
Kód: 37395Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5905339373953 |
| Výkon: | 0,3W |
| Barva světla: | 3000K Teplá žlutá |
| Barva svítidla: | černá |
| Bezdrátové nabíjení / USB: | NE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




