ULOV LED DIM stmívatelné orientační světýlko do zásuvky
Kód: 37396Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5905339373960 |
| Výkon: | 0,5W |
| Barva světla: | 3000K Teplá žlutá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Bezdrátové nabíjení / USB: | NE |
| Filtr: | LED |
| Stmívatelnost: | ANO |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




