Málá dobíjecí přenosná COB LED mini svítilna – přívěšek P4714
Kód: P4714Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.627 kg |
| EAN: | 8592920124741 |
| Barva světla: | 3000K Teplá žlutá, 6000K Studená bílá, Červená |
| Barva svítidla: | černá/kov |
| Bezdrátové nabíjení / USB: | NE |
| Délka záruky: | 2roky |
| Filtr: | LED, s vypínačem |
| Funkce: | DIM stmívání, Nastavení barvy světla |
| Materiál: | plast, kov |
| Montáž: | Zavěšení, Volně stojící |
| ? Odolnost proti vodě: | IP44 - vlhkotěsné |
| Optika: | čirý kryt |
| Stmívatelnost: | ANO |
| Šířka/průměr: | 45 mm |
| Tvar svítidla: | čtvercový |
| Úhel svitu: | 120° |
| Vstupní napětí: | 5V |
| Vypínač: | ANO |
| Výška/hloubka: | 61 mm |
| Výdrž baterie: | 2 hodiny |
| Věrnost podání barev: | >80Ra |
| SELV ochrana: | ANO |
| Na hořlavé podklady: | ANO |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




