Ecolite TRIX PROFI 5let

LED průmyslové svítidloTRIX Linear 40w 120cm a 60W 150cm od firmy Ecolite je novinkou v této kategorii. PROFI kvalitní provedení a luxusní design. Kostrou svítidla je masivní AL hliníková základna, která zároveň slouží jako chladič pro odvedení zbytkového tepla od celoplošně osazených LED čipů značky Epistar. Zabudovaný značkový zdroj Lifud. Difuzor svítidla je vyroben z polykarbonátu nejvyšší kvality. Vysoký světelný výkon - velká svítivost. Stupeň krytí proti vodě a prachu IP65 voděodolné a prachotěsné. Dále má také nejvyšší stupeň mechanické odolnosti IK10. Dodáváno s barvou světla neutrální denní bílá 4100K. Pokud Vám nevyhovuje dodávaná barva světla, lze objednat z výroby požadovanou teplotu chromatičnosti. Svítidlo má okamžitý náběh do plného výkonu a vyzařuje stálé světlo bez stroboskopického efektu, na který trpí obyčejné zářivky. Toto profesionální světlo nahradí klasický prochotěs osazený obyčejnými 2ks zářivkami T8 36W a 58W. TLSE4T-LED40W a TLSE5T-LED60W má průběžné vnitřní propojení a pro jeho připojení neni potřeby svítidlo rozebírat. Přívodní kabel se připojí na vstupní konektor, jednoduše se nasadí ze strany svítidla a ručně dotáhne točením po závitu. Vstupní/výstupní konektory jsou na obouch stranách svítidla, tudíž lze svítidla zapojovat do série za sebou.
Vhodné k instalaci nejen do nových prostor nebo pro rekonstrukce, ale také pro přímou výměnu za stará zářivková svítidla.
Doporučujeme použít i v náročném provozu s dlouhou dobou svícení, jako například: automyčky autoservisy průmyslové a montážní haly výrobny velké sklady technické prodejny a obchody dílny kotelny garáže nákladové rampy venkovní přístřešky a stánky chladírny ...

Hlavní přednosti svítidla:

  • nízké provozní náklady
  • téměř bezúdržbový provoz
  • dlouhá životnost a dlouholetý bezúdržbový provoz
  • úspora el. energie oproti zářivkovému osvětlení až 60%