Pohybové PIR čidlo na 12V a 24V pro LED pásky, nastavitelný senzor s DC konektorem přisazené
Kód: 04151090Související produkty
DC konektor napájecí kabelová - samice
Vhodná redukce na zásuvkové zdroje
DC konektor se šroubovací svorkovnicí - samice
Vhodná redukce na zásuvkové zdroje
DC konektor napájecí kabelový - samec
DC konektor se šroubovací svorkovnicí - samec
Spojka s kabelem pro jednobarevné LED pásky
DC konektor - samice
Varianty - 8mm a 10mm
Click konektor bez pájení
LED stmívač 1 kanál, manuální ovládání, 12-24V, 6A
Maximální zatížení při 12V 72W; při 24V 144W
Pro jednobarevné LED pásky
LED stmívač 1 kanál 5-24V, 6A
Maximální zatížení při 12V 72W
Dálkové ovládání - 8 efektů a stmívání
Černobílá dvojlinka 1 metr
DC konektor samec / samice
Rozměr konektoru 2,1 / 5,5 mm
Max. zatížení 6 A
DC konektor s nasouvací svorkovnicí - samice
Vhodná redukce ze zásuvkového zdroje
Bez nutnosti šroubováku
DC konektor s nasouvací svorkovnicí - samec
Vhodná redukce ze zásuvkového zdroje
Bez nutnosti šroubováku
MeanWell elektronický spínaný zdroj
Výstupní napětí 24V, proud 13,34A (320W) PFC
Voděodolné kovové provedení, krytí IP65
Ochrana proti přepětí / zkratu / přetížení / přehřátí
Regulace výstupního napětí - vestavěný potenciometr
Detailní popis produktu
Nastavitelný časovač
Flexibilní doba svícení
Pohybové PIR čidlo umožňuje nastavit délku sepnutí od 30 vteřin do 10 minut. To zajišťuje, že vaše LED pásky svítí přesně tak dlouho, jak potřebujete.
Tato funkce je ideální pro úsporu energie a přizpůsobení osvětlení vašim potřebám.


Soumrakový senzor
Automatické spínání za tmy
Senzor je vybaven světelným senzorem, který aktivuje osvětlení pouze za tmy. To znamená, že během dne se světla automaticky nevypínají.
Tato funkce zajišťuje, že světla svítí pouze tehdy, když je to skutečně potřeba.
Snadná montáž
Rychlá instalace bez pájení
Montáž senzoru je jednoduchá díky DC konektorům, které nevyžadují pájení. Senzor lze připevnit pomocí oboustranné lepící pásky nebo šroubků.
Tato flexibilita umožňuje rychlou a snadnou instalaci na stěnu nebo strop.


Technické parametry
Detailní specifikace
| Délka | 36 cm |
| Funkce | Nastavení časovače, Soumrakový senzor, PIR pohybový senzor |
| Montáž | Přisadit na zeď, Přisadit na strop |
| Odolnost proti vodě | IP20 - vnitřní |
| Šířka/průměr | 35 mm |
| Typ produktu | Čidlo |
| Vstupní napětí | 12V až 24V |
| Výška/hloubka | 32 mm |
| Rozsah detekce | Na stěně: max 8m/120°, Na stropě: max 6m/360° |
| Výstupní proud | max. 24W |
| Délka DC kabelu | 50cm zásuvka, 50cm vidlice |
Výhody produktu
Úspora energie
Automatické vypínání světel za denního světla šetří energii a prodlužuje životnost LED pásků.Flexibilní instalace
Možnost montáže na stěnu nebo strop a snadné připojení bez pájení zajišťují rychlou instalaci.Nastavitelný časovač
Umožňuje nastavit dobu svícení od 30 vteřin do 10 minut podle vašich potřeb.Vysoká citlivost
PIR senzor detekuje pohyb až na 8 metrů, což zajišťuje spolehlivé spínání světel.Odolnost
IP20 ochrana zajišťuje, že je senzor vhodný pro vnitřní použití.Jednoduché ovládání
Snadné nastavení a ovládání bez nutnosti složitého programování.Kompatibilita
Kompatibilní s LED pásky a dalšími zařízeními do 24W, což zajišťuje široké využití.Jaká je maximální vzdálenost detekce pohybu?
Je senzor vhodný pro venkovní použití?
Jak se senzor připevňuje?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED ovladače, stmívače a senzory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595563714034 |
| Délka: | 36 cm |
| Funkce: | Nastavení časovače, Soumrakový senzor, PIR pohybový senzor |
| Montáž: | Přisadit na zeď, Přisadit na strop |
| ? Odolnost proti vodě: | IP20 - vnitřní |
| Šířka/průměr: | 35 mm |
| Typ produktu: | Čidlo |
| Vstupní napětí: | 12V až 24V |
| Výška/hloubka: | 32 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Infra detektor osob pro spínání LED produktů, 12-24V
Vnitřní čidlo do profilu
Detekční úhel je 120° a dosah až 2m
Časové nastavení 7s až 70s
Překážkový spínač IR nábytkový
Určeno na zafrézování / zapuštění
Max. zatížení 500W
Rozměry - 7,8 x 3,6 x 2,6cm
Detekční vzdálenost max. 6cm
Držák na stěnu pro ovladače dimLED 4KL a 8KL
RF dálkový ovladač čtyřkanálový
Pro jednobarevné a CCT LED pásky
Magnetické uchycení
Paměť posledního nastavení
Dosah až 30 m
Stropní vnitřní čidlo
Detekční úhel je 360° a dosah až 6m
Citlivost 3-2000 LUX
Časové nastavení 10s až 7min
Pro LED produkty
vestavěné stropní čidlo pohybu do sádrokartonu
Dotykový LED stmívač/spínač určený k instalaci do ALU profilu
Délka detekce dotyku max. 2m v profilu
Pro jednobarevné LED pásky 9-28V
Max. zatížení 10A/12V a 7,5A/24V
Pro jednobarevné, CCT, barevné RGB, RGBW a RGBCCT
Komunikuje s ovladači MiBOXER
Max. zatížení 30A ( 12V = 360W / 24V = 720W )
Dosah 30metrů, přes komponenty se prodlužuje
LED dálkový ovladač čtyřkanálový 4CH
Pro jednobarevné a CCT LED pásky
Dálkové radiofrekvenční ovládání 2,4GHz
Paměť posledního nastavení
Dosah až 30 m
LED stmívač jednokanálový 12-24V
Bez pájení - DC konektory (samec-samice)
Kapacitní manuální ovládání
Max. zatížení při 12V=48W / 24V=96W (4A)
Pro jednobarevné LED pásky
LED dálkový ovladač čtyřkanálový 4CH
Pro jednobarevné a CCT LED pásky
Dálkové radiofrekvenční ovládání 2,4GHz
Paměť posledního nastavení
Dosah až 30 m
Manuální i dálkový spínač ON/OFF
WIFI + PUSH button + ovladač 2.4GHz MiBOXER
Maximální zatížení 10A/240V = 2400W
Dosah až 30 metrů
Paměť posledního nastavení
Do standard montážní krabice KU68
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
