LED panel SEMI 48W obdelníkový 15x114 bílé přisazené stropní svítidlo TL6022-LED48W
Kód: TL6022-LED48WSouvisející produkty
LED panel 15x54cm podlouhlé přisazené
Příkon 25W - světelný výkon 2.500lm
Barva světla - 4 000K neutrální denní
Barva rámu - bílá
Stupeň krytí - IP20 vnitřní
LED panel 15x84cm podlouhlé přisazené
Příkon 35W - světelný výkon 3.700lm
Barva světla - 4 000K neutrální denní
Barva rámu - bílá
Stupen krytí - IP20 vnitřní
⚡ Napětí: max. 275 V AC
🔋 Kapacita: 0,1 µF (100 nF)
💡 Řeší problikávání LED po vypnutí
🔄 Eliminuje zbytkové napětí v obvodu
🏠 Vhodné pro 230V instalace
🔌 Paralelní zapojení ke svítidlu
🚫 Zabraňuje slabému trvalému svitu LED
🪜 Ideální pro schodišťové a křížové vypínače
🛠️ Jednoduchá montáž
✅ 2 roky záruka
Přisazené LED svítidlo 20W, délka 60cm
Pinově nastavitelný výkon (jas) 11W / 20W
Nastavení barvy světla: 3000K/4000K/6000K
Barva rámu svítidla - bílá, materiál kov/PC
Stupeň krytí - IP20 - vnitřní použití
Přisazené LED svítidlo 40W, délka 120cm
Pinově nastavitelný výkon 22W / 27W / 33W / 40W
Nastavení barvy světla: 3000K/4000K/6000K
Barva rámu svítidla - bílá, materiál kov/PC
Stupen krytí - IP20 - vnitřní použití
Přisazené LED svítidlo 60W, délka 150cm
Pinově nastavitelný výkon 32W / 42W / 50W / 60W
Nastavení barvy světla: 3000K/4000K/6000K
Barva rámu svítidla - bílá, materiál kov/PC
Stupeň krytí - IP20 - vnitřní použití
LED panel 15x62cm podlouhlé přisazené
Příkon 18W - světelný výkon 2.160lm
Barva světla - 4 000K neutrální denní
Barva rámu - bílá
Stupeň krytí - IP20 vnitřní
LED panel 15x62cm podlouhlé přisazené
Příkon 18W - světelný výkon 2.160lm
Barva světla - 4 000K neutrální denní
Barva rámu - černá
Stupeň krytí - IP20 vnitřní
LED panel 15x124cm podlouhlé přisazené
Příkon 36W - světelný výkon 4.320lm
Barva světla - 4 000K neutrální denní
Barva rámu - bílá
Stupeň krytí - IP20 vnitřní
LED panel 15x124cm podlouhlé přisazené
Příkon 36W - světelný výkon 4.320lm
Barva světla - 4 000K neutrální denní
Barva rámu - černá
Stupeň krytí - IP20 vnitřní
Přisazené LED svítidlo 24W, délka 70cm
Pinově nastavitelný výkon 15W / 20W / 24W
Nastavení barvy světla: 3000K/4000K/6500K
Vysoká kvalita podložena zárukou 5let
Stupen krytí - IP40 - vnitřní použití
Přisazené LED svítidlo 45W, délka 120cm
Pinově nastavitelný výkon 30W / 38W / 45W
Nastavení barvy světla: 3000K/4000K/6500K
Vysoká kvalita podložena zárukou 5let
Stupen krytí - IP40 - vnitřní použití
Detailní popis produktu
LED obdelníkový designový panel Ecolite SEMI TL6022-LED48W s vysokým výkonem 48W, je ideálním světlem do kanceláře, pracovny, chodby, šatny, kuchyně, na pracoviště i do domácnosti. Svítidlo je podlouhlého tvaru 114cm dlouhé a necelích 15cm šiřoké. SEMI je vhodný pro montáž přisazením k pevnému podkladu, jako třeba ke zdi nebo stropu. Svítidlo je tenké, 24mm úzké, a tak nijak zásadně nevyčnívá od podkladu. Barva konstrukce i mléčného ktytu je bílá, což působí nenápadným dojmem. Toto estetické svítidlo má i vysoký světelný výkon 4.900Lm. Barva světla je střední denní bílá 4000K neutrál s širokým vyřazovacím úhlem 140°.
LED panely SEMI nabízíme tří variantách: 25W, 35W a 48W
| Rozměry | 114 x 14,5 x 2,4cm |
| Napájení [V] | 220-240 |
| Max. výkon [W] | 48 |
| Barva světla | bílá |
| Teplota chromatičnosti [K] | 4000 |
| Materiál | polykarbonát, kov |
| Barva produktu | bílá |
| Stupeň krytí IP | 20 |
| Třída ochrany | I |
| Index podání barev [Ra] | 80 |
| Světelný tok [lm] | 4900 |
| Typ zdroje | LED SMD |
| Životnost [h] | 30000 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED panely |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8590849528350 |
| Výkon: | 48W |
| Barva světla: | 4000K Neutrální bílo-žlutá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Činitel oslnění: | <22 |
| Délka: | 1140 mm |
| Filtr: | LED |
| Montáž: | Zavěšení na lanka, Přisadit na zeď, Přisadit na strop |
| ? Odolnost proti vodě: | IP20 - vnitřní |
| Šířka/průměr: | 145mm |
| Tvar svítidla: | obdelníkový |
| Typ svítidla: | LED svítidla |
| Úhel svitu: | 140° |
| Vstupní napětí: | 230V |
| Výška/hloubka: | 24 mm |
| Věrnost podání barev: | >80Ra |
| Difuzor: | mléčný |
| Úhel svitu: | 140° |
| Materiál: | polykarbonát, kov |
| Barva těla: | bílá |
| ? Rozměry: | 114/14,5/2,4cm |
LED panel 15x54cm podlouhlé přisazené
Příkon 25W - světelný výkon 2.500lm
Barva světla - 4 000K neutrální denní
Barva rámu - bílá
Stupeň krytí - IP20 vnitřní
LED panel 15x84cm podlouhlé přisazené
Příkon 35W - světelný výkon 3.700lm
Barva světla - 4 000K neutrální denní
Barva rámu - bílá
Stupen krytí - IP20 vnitřní
Stropní svítidlo pro 1ks LED trubice 60cm
LED trubice není součástí dodávky!!!
Stropní svítidlo pro 1ks LED trubice 120cm
LED trubice není součástí dodávky!!!
Stropní svítidlo pro 1ks LED trubice 150cm
LED trubice není součástí dodávky!!!
LED trubice nejsou součástí balení
Pro LED trubice 2x120cm
Jednostranné napájení
Montáž přisazením na strop
LED trubice nejsou součástí balení
Pro LED trubice 2x150cm
Jednostranné napájení
Montáž přisazením na strop
Montáž přisazením na strop
LED zářivkové svítidlo 57W s mřížkou
Kompletní LED svítidlo do interiéru
Vhodné do kanceláří a škol
Montáž přisazením na strop
LED zářivkové svítidlo 37W s mřížkou
Kompletní LED svítidlo do interiéru
Vhodné do kanceláří a škol
Přisazené LED svítidlo 20W, délka 60cm
Pinově nastavitelný výkon (jas) 11W / 20W
Nastavení barvy světla: 3000K/4000K/6000K
Barva rámu svítidla - bílá, materiál kov/PC
Stupeň krytí - IP20 - vnitřní použití
Přisazené LED svítidlo 40W, délka 120cm
Pinově nastavitelný výkon 22W / 27W / 33W / 40W
Nastavení barvy světla: 3000K/4000K/6000K
Barva rámu svítidla - bílá, materiál kov/PC
Stupen krytí - IP20 - vnitřní použití
Přisazené LED svítidlo 60W, délka 150cm
Pinově nastavitelný výkon 32W / 42W / 50W / 60W
Nastavení barvy světla: 3000K/4000K/6000K
Barva rámu svítidla - bílá, materiál kov/PC
Stupeň krytí - IP20 - vnitřní použití
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
