P4-2 MINI černý předsazený / vestavný profil - chladící ALU lišta pro LED pásek
Kód: 092266Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty a profily pro LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904996206581 |
| ? Barva profilu: | černá |
| Šířka/průměr: | 11 mm |
| Typ profilu: | předsazený, do dlažby |
| ? Vnitřní šířka: | 9 mm |
| Výška/hloubka: | 7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.










