Čerpací stanice a benzínové pumpy

Máte řetězec čerpacích stanic či benzínovou pumpu a přemýšlíte nad snížením provozních nákladů. Rádi Vám s celým procesem výměny starého osvětlení za nové úsporné LED svítidla pomůžeme. Nabízíme bezpatnou konzultaci, zhodnocení stávajícího stavu osvětlení, vypracování vhodné nabídky dle parametrů a rozsahu provozu, zpracování kalkulace návratnosti Vaší investice, návrh postupu a případné rozfázování postupů výměny a nakonec samotnou realizaci včetně doložení potřebných dokumentů.

Nasvícení čerpacích stojanů dle platných ČSN norem, nasvícení okolí benzínové pumpy a příjezdových silnic, chodníků a komunikací, mycích linek a automyček a zároveň nasvícení samotné prodejny a efektivní nasvícení prodejního zboží a chladících pultů a lednic.

cerpací-stanice-dialux

Pokud se chcete nejprve nezávazně telefonicky poradit - jsme tady pro Vás +420 733 424 400

Proč renovovat provoz čerpací stanice?

Tyto provozy mívají často dlouhou otevírací dobu nebo provoz non-stop, což výrazně zkracuje dobu návratnosti. V tomto typu provozu se výměnou za LED osvětlení běžně sníží spotřeba elektřiny o 50-70% a navíc se ušetří za častou údržbu původních výbojkových a zářivkových svítidel. V nabídce máme svítidla nad čerpací spojany, které lze osadit senzory snížení intenzity světla v nečinnosti, dále svítidla pro prodejny a zázemí, svítidla do náročného prostředí mycích linek a samozřejmě i svítidla pro přilehlé venkovní prostory. Správně zvolená teplota a intenzita osvětlení má vliv na chování zákazníků a může ovlivnit i tržby. Samozřejmostí našich návrhů je dodržení Českých státních norem pro osvětlení a bezpečnost. Výměna a modernizace osvětlení Vám přinese úspory provozních nákladů a bezstarostý dlouholetý provoz bez nutnosti údržby.


Ukázky našich zakázek v kategorii provozu "Čerpací stanice"

stajam

Čerpací stanice (Benešovsko)

Zadání: Modernizace a optimalizace osvětlení prodejny, chladících skříní, průjezdové myčky, dvou mycích boxů a veřejného osvětlení na pozemku čerpací stanice. Návratnost pořizovací ceny na úspoře energie do 2let.

LED_osvetleni_cerpaci_stanice_prodejna_automycka_veřejne_osvetleni_osvetleni_praha_toplux

LED_osvetleni_nad_cerpaci_stojany_pumpa_osvetleni_praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: Zákazník nás kontaktoval po doporučení jiným klientem. Využity služby Kalkulace návratnosti Profi, doporučeno rozfázování výměny svítidel na jednotlivé provozy. Zákazník si přeje komletní péči včetně montáže s výměnou za LED svítidla. Výměna světel na prodejně proběhla při provozu bez omezení a trvala 3 hodiny. Demontáž původních a instalace LED světel v automyčce a mycích boxech proběhla v pracovní době bez omezení provozu a trvala 7 hodin (kvůli izolaci montážního uchycení a vstupních otvorů svítidel). Poslední fáze nasvícení okolí pumpy lampami veřejného (pouličního) osvětlení je již naplánována.


pict0030

Čerpací stanice (Praha)

Zadání: výměna poruchových sodíkových svítidel nad stojany za úsporná LED svítidla s nízkým faktorem údržby, snížení spotřeby energie na non-stop provozu prodejny, estetické vylepšení vzhledu stropu, životnost svítidel min. 6let

prumyslove_LED_svetla_nad_cerpaci_stojany_pumpa_uspora_osvetleni_praha_toplux

montaz_LED_svitidel_na_pumpu_nad_cerpaci_stojany_levna_instalace_objednat_osvetleni_praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: Rychá výměna svítidel včetně montáže dle zadání. Délka instalace byla 6 hodin s minimálním narušením provozu. Na této zakázce jsme spolupracovali s spřátelenou firmou z oboru.


57270877d1d36d93c91f0000

Čerpací stanice (severní okraj Prahy)

Zadání: ušetřit na non-stop provozu osvětlení prodejny a čerpacích stojanů, na prodejně optimalizovat počet svítidel při dodržení ČS normy pro osvětlení, nad čerpacími stojany nahradit neekonomická sodíková svítidla LED lampama se senzory - v nečinnosti 30% výkonu - při pohybu 100% výkonu LED svítidel, vyhotovení projektové dokumentace na provozy s garancí dodržení ČSN na období 8let, požadovaná návratnost vstupní investice do 3let

led_osvetleni_cerpaci_stanice_osvetleni_praha-toplux

Výsledek:

 

Postup: Využity balíčky služeb Kalkulace návratnosti Profi a Vypracování projektového návrhu osvětlení. Navržená svítidla nejsou ve standartní nabídce, jsou na objednávku. Zakázka je před dokončením.