Kanceláře

Plánujete renovaci osvětlení, nebo přístavbu kanceláří ve vaší firmě? Obraťte se na nás - po krátké schůzce a konzultaci Vašich představ se o vše postaráme. Profesionální přístup a rychlost!!!

usporne_osvetleni_kancelare_moderni_LED_svetlo

Chcete se nejprve telefonicky poradit - jsme tady pro Vás +420 733 424 400

Proč renovovat osvětlení ve Vaší kanceláři?

Hlavním důvodem bývá úspora na spotřebě energie, která je u klientů v této kategorii 50-70%. Dalším důvodem je úspora za údržbu zářivkových svítidel a provoz LED osvětlení bez starostí (dlouholetý bezúdržbový stav). Na pacovišti většina lidí tráví více než 8 hodin denně pod starými zářivkami, které obsahují škodlivé látky, mají nepříjemný stroboskopický efekt a škodlivá žáření, což má i dopad na to, jak se cítíte a jak vypadáte. LED osvětlení má navíc okamžitý náběh do plného výkonu, což u zářivek trvá až 5 minut a je provázeno zvýšeným odběrem elektřiny. Úsporné LED osvětlení promění téměž všechnu energii na světlo, záživka jen zhruba 10% a zbylých 90% na nežádoucí teplo. Další výhodou ekologických LED svítidel je příjemný moderní design a možnost výběru barvy světla, které Vám bude příjemné a pohodlné.

 


Ukázky našich prací v kategorii provozu "kanceláře"

 

sony-logo

Recepce a prostory servisu elektronických přístrojů (Praha)

Zadání: navýšení intenzity osvětlení na pracovištích na 750Lx, čistý design stropu, návratnost investice na úspoře energie do 36 měsíců, bezúdržbový provoz a životnost min. 60 měsíců.

LED-osvetleni_recepce_usporna_stropni_panely_ctverce_do_podhledu_jednoducha_montaz_poradit_jek_vybrat_barva_svetla

servis_elektroniky_jak_vybrat_spravne_svetlo_pro_pracoviste_poradit_s_vyberem_levna_rychla_snadna_montaz

prodejna_kancelar_jak_vybrat_led_svetla_doporucit_poradit_led_panely_stropni_ctverce_usporne_levne

Výsledek:

Postup: V první části osazena recepce, následně celý provoz. Klient spokojen s komunikací, rychlostí a hlavně s kompletním vyřízením od zadání až po samotnou realizaci výměny osvětlení. Na zakázku byl vypracován návrh osvětlení v programu DiaLux Vypracování světelného projektu. Výměna svítidel trvala zhruba 5 hodin a probíhala za provozu pobočky s minimálním omezením a maximální čistotou práce.


010253lghjfgjh

Recepce a administrativní zázemí prodejce vzduchotechniky (Říčany)

Zadání: návratnost investice na úspoře energie do 36 měsíců, 20% rezerva nad ČSN pro osvětlení, dlouhá životnost min 6let s minimální údržbou a estetické zlepšení stropu.

led_svetla_prodejna_vzduchotechniky_jak_nasvitit_kancelar_poradit_odborne_levne_led_panel_stropni_deska_do_podhledu_koupit_kvalitni

LED_panel_snadna_montaz_atipicky_rozmer_62x62_levne_kvalitni_rychla_montaz_poradit_ukazky

Výsledek:

Postup: Atipický rozměr svítidla, dle německé normy. Využit balíček Kalkulace návratnosti PROFI. Zapůjčen vzorek na zkoušku, následně osazen celý provoz. Montáž trvala zhruba 3hodiny s minimálním omezením a zachováním čistoty provozu.


logo_1

Kancelářské zázemí prodejny stavebních materiálů a venkovní osvětlení areálu (Praha)

Zadání: optimalizace rozložení a počtu svítidel při zachování stávající intenzity osvětlení v kancelářích, designové zlepšení, úspora nákladů a provoz s minimální údržbou

instalace_led_panelu_prodejna_stavebniny_kancelar_jak_spravne_nasadit_stropni_led_svetlo_60x60_do_podhledu_vybrat_spravne_vhodna_barva_svetla

led_halogen_instalace_reflektor_venkovni_pouziti_nevadi_voda_IP65_SMD_čipy_bezporuchove_levne_kvalitni_poradit_montaz

 

Výsledek:

Postup: Zapůjčen zkušební vzorek s instalací na dobu 10 dnů - pro jistotu správného výběru barvy světla. Použit balíček služeb Kalkulace návratnosti PROFI. Instalace rozfázována na vnitřní (2 hodiny) a venkovní (2 hodiny) s ohledem na minimální omezení provozu. Zachována čistota provozu. Naplánovány další etapy.


3155_1

Realitní kancelář (centru Prahy)

Zadání: zvýšení intenzity osvětlení a úspora na provozu osvětlení.

LED-osvetleni_realitni_kancelar_doporucena_intenzita_barva_pro_praci_poradit_s_vyberem_doporucit_LED-panel_stropni_ctverec_jak_povesit_svetlo_do_podhledu_sadrokartonu

Výsledek: