Spínač mávnutím ISM-230V bezdotykový senzor pro LED zařízení a pásky 5A EST122
Kód: EST122-BISouvisející produkty
Překážkový spínač IR nábytkový
Určeno na zafrézování / zapuštění
Max. zatížení 500W
Rozměry - 7,8 x 3,6 x 2,6cm
Detekční vzdálenost max. 6cm
Vestavěný pohybový senzor na 230V
Dětekční úhel 120°/360° - dosah 8 metrů
Nastavitelná citlivost na světlo 3-2000 lux
Nastavitelná délka sepnutí 10s. až 15min.
Příkon 0,5W
Max. zatížený 500W
Bezdotykový spínač s IR senzorem k zapnutí a vypnutí 12-24VDC
Maximální zatížení při 12V 60W; při 24V 120W
Spínač na mávnutí
Bezdotykový spínač s IR senzorem k zapnutí a vypnutí 12-24VDC
Maximální zatížení při 12V 60W; při 24V 120W
Spínač na mávnutí
Spínač skříňový nebo mávnutím s IR senzorem
Zapnout / vypnout mávnutím nebo překážkou
Vstupní napětí 9,5 - 30V DC
Maximální zatížení při 12V = 24W a 24V = 48W
Bezdotykový nábytkový spínač
Spínač skříňový nebo mávnutím s IR senzorem
Zapnout / vypnout mávnutím nebo překážkou
Vstupní napětí 9,5 - 30V DC
Maximální zatížení při 12V = 24W a 24V = 48W
Bezdotykový nábytkový spínač
Bezdotykový LED stmívač/spínač do ALU profilu
Maximální zatížení při 12V 72W; při 24V 144W
Pro jednobarevné LED pásky
Rozměry 10 x 45 x 3 mm
Bezdotykový LED spínač do ALU profilu
Maximální zatížení 12V/24V - 2 x 4A max
Pro CCT dvoubarevné LED pásky
Rozměry 55 x 10 mm
Lineární svítidlo 18W - 600mm
Světelný výkon až 1900lm
Přisazení na stěnu či strop
Zvýšená odolnost proti vodě IP44
Lineární svítidlo 18W - 600mm
Světelný výkon až 1900lm
Přisazení na stěnu či strop
Zvýšená odolnost proti vodě IP44
Lineární svítidlo 36W - 1200mm
Světelný výkon až 3900lm
Přisazení na stěnu či strop
Zvýšená odolnost proti vodě IP44
Lineární svítidlo 36W - 1200mm
Světelný výkon až 3900lm
Přisazení na stěnu či strop
Zvýšená odolnost proti vodě IP44
Detailní popis produktu
Bezdotykový spínač s IR senzorem slouží k zapnutí a vypnutí jakéhokoliv světelného či jiného zařízení s provozním napětím ~220 – 240V.
Ovládání: IR senzor funguje na systému mávnutím před senzorem, průchod napájení se zapne v ovladači mávnutím před senzorem a zapne připojené zařízení, pokud opět mávnete před senzorem, připojené zařízení se vypne.
Využití: kdekoliv místo mechanického vypínače
Upozornění!
Dbejte správného zapojení vstupního napětí a vyvarujte se zkratu vodičů.
| Rozměry (ovladač) | 7,8 x 3,6 x 2,6cm |
| Napájení [V] | ~230 |
| Max. zátěž [W] | 500 |
| Materiál | plast |
| Barva produktu | bílá |
| Pohybový senzor | ano (PIR) |
| Dosah | max. 5-6cm |
| Stupeň krytí IP | 20 |
| Třída ochrany | II |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohybové senzory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590849528596 |
| Délka: | 36 cm |
| Filtr: | Pro LED osvětlení na 230V, pro LED pásky na 230V |
| Funkce: | IR pohybový senzor |
| ? Odolnost proti vodě: | IP20 - vnitřní |
| Šířka/průměr: | 19 mm |
| Typ produktu: | Čidlo |
| Vstupní napětí: | 230V |
| Výška/hloubka: | 78 mm |
Překážkový spínač IR nábytkový
Určeno na zafrézování / zapuštění
Max. zatížení 500W
Rozměry - 7,8 x 3,6 x 2,6cm
Detekční vzdálenost max. 6cm
Bezdotykový spínač s IR senzorem k zapnutí a vypnutí 12-24VDC
Maximální zatížení při 12V 60W; při 24V 120W
Spínač na mávnutí
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
