EST129-BI pohybový senzor PIR zápustný nábytkový na 230V pro LED zařízení a pásky
Kód: EST129-BISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohybové senzory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590849528572 |
| Délka: | 78 mm |
| Filtr: | Pro LED osvětlení na 230V, pro LED pásky na 230V |
| Funkce: | Nastavení časovače, Soumrakový senzor, PIR pohybový senzor |
| Montáž: | Nábytkové |
| ? Odolnost proti vodě: | IP20 - vnitřní |
| Šířka/průměr: | 36 mm |
| Typ produktu: | Čidlo |
| Vstupní napětí: | 230V |
| Výška/hloubka: | 26 mm |
| Rozměry (ovladač): | 7,8 x 3,6 x 2,6cm |
| Napájení [V]: | ~230 |
| Max. zátěž [W]: | 500 |
| Materiál: | plast |
| Barva produktu: | bílá |
| Pohybový senzor: | ano (PIR) |
| Dosah / úhel pokrytí: | 8m / 120° |
| Doba sepnutí: | 10s-15 min |
| Citlivost soumrakového čidla: | 3-2000 lux |
| Stupeň krytí IP: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
10 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



