Zahradní sloupek SOLITER 2x zásuvka a časovač venkovní IP44 XSMM-202 FT
Kód: XSMM-202 FTSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Zahradní sloupek tmavě zelené barvy se dvěma zásuvkami a vestavěným časovačem pro automatické spínání připojených zařízení každý den ve stejných časech. Kovový rozvodový přípojný sloup je určen k montáži na pevný podklad, jako je betonová deska nebo příjezdová cesta. Časovač má plný interval 24 hodin. Zásuvka Typ E – francouzská zásuvka se zemnícím kolíkem.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
| rozměry | 40 x 16cm |
| počet zásuvek | 2 |
| časovač | ano (24h) |
| barva | černá |
| materiál | kov, plast |
| napětí/proud | ~230V / 16A |
| krytí | IP44 |
| max. zátěž | 3600W |
| Certifikace | CE, ROHs |
:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní a venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8590849510355 |
| Barva svítidla: | tmavě zelená |
| Filtr: | se zásuvkou |
| Montáž: | Zahradní sloup |
| ? Odolnost proti vodě: | IP54 - vlhkotěsné |
| Šířka/průměr: | 160 mm |
| Tvar svítidla: | čtvercový |
| Vstupní napětí: | 230V |
| Výška/hloubka: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
13 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
