Zahradní sloupek SOLITER 4x zásuvka venkovní IP44 XSMM-204F
Kód: XSMM-204FSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Černý zahradní sloupek se čtyřmi zásuvkami je určený pro montáž na pevný rovný podklad. Pokud potřebujete nové zásuvky na balkón, terasu nebo do zahrady, je tento produkt přímo ideální. Zásuvka Typ E – francouzská zásuvka se zemnícím kolíkem.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
| rozměry | 40 x 15,5cm |
| počet zásuvek | 4 |
| časovač | ne |
| barva | černá |
| materiál | kov, plast |
| napětí/proud | ~230V / 16A |
| krytí | IP44 |
| max. zátěž | 3600W |
| Certifikace | CE, ROHs |
:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní a venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8590849523546 |
| Barva svítidla: | černá |
| Filtr: | se zásuvkou |
| Montáž: | Zahradní sloup |
| ? Odolnost proti vodě: | IP54 - vlhkotěsné |
| Šířka/průměr: | 155 mm |
| Tvar svítidla: | čtvercový |
| Vstupní napětí: | 230V |
| Výška/hloubka: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
12 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
