Zahradní kámen STONE 2x zásuvka a časový spínač venkovní sloupek IP44 XSTA-222GT
Kód: XSTA-222GTSouvisející produkty
Venkovní zahradní sloupek - kámen
Max. zatížení 3600W
Čtyři zásuvky pro zapojení dalších zařízení
Krytí IP44 - pro venkovní použití
Venkovní zahradní sloupek
Max. zatížení 3600W
Čtyři zásuvky pro zapojení dalších zařízení
Krytí IP44 - pro venkovní použití
Venkovní zahradní sloupek
Max. zatížení 3600W
Dvě zásuvky pro zapojení dalších zařízení
Vestavěný časovač 24h
Krytí IP44 - pro venkovní použití
LED venkovní zahradní svítidlo
Rozměry: 200x190mm
Max. výkon 15W
Krytí IP65 - pro venkovní použití
Materiál: plast (ABS, PE)
Patice E27
Barva svítidla: světle šedá/žíhaná
LED venkovní zahradní svítidlo
Rozměry: 390x350mm
Max. výkon 25W
Krytí IP65 - pro venkovní použití
Materiál: plast (ABS, PE)
Patice E27
Barva svítidla: světle šedá/žíhaná
LED venkovní zahradní svítidlo
Rozměry: 565x585mm
Max. výkon 25W
Krytí IP65 - pro venkovní použití
Materiál: plast (ABS, PE)
Patice E27
Barva svítidla: světle šedá/žíhaná
LED venkovní zahradní svítidlo
Rozměry: průměr 780mm
Max. výkon 25W
Krytí IP65 - pro venkovní použití
Materiál: plast (ABS, PE)
Patice E27 - pro LED žárovku
Barva svítidla: světle šedá/žíhaná
Detailní popis produktu
Pokud potřebujete vkusně a nenápadně zakomponovat do vaší zahrady či terasy elektrické přípojné místo se zásuvkami pro další spotřebiče, osvětlení nebo třeba zabezpečení, je tento produkt přesně to, co hledáte. Design, který je napodobeninou kamene a bude stylovou dekorací vašich exteriérů. Stupeň krytí IP44 proti vniknutí vody a vlhkosti zvládne i silný déšť nebo sníh. Zásuvka Typ E – francouzská zásuvka se zemnícím kolíkem.
Model Ecolite XSTA-222GT je vybaven dvěmi zásuvkami a nastavitelným časovačem spínání, pro automatizaci zapínání a vypínání připojených spotřebičů.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
| rozměry | 21 x 20cm |
| počet zásuvek | 2 |
| časovač | ano (24h) |
| barva | šedá |
| materiál | umělý kámen |
| napětí/proud | ~230V / 16A |
| krytí | IP44 |
| max. zátěž | 3600W |
| Certifikace | CE, ROHs |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní a venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8590849510621 |
| ? Odolnost proti vodě: | IP44 - vlhkotěsné |
| Tvar svítidla: | dekorativní |
Venkovní zahradní sloupek - kámen
Max. zatížení 3600W
Čtyři zásuvky pro zapojení dalších zařízení
Krytí IP44 - pro venkovní použití
Venkovní zahradní sloupek
Max. zatížení 3600W
Čtyři zásuvky pro zapojení dalších zařízení
Krytí IP44 - pro venkovní použití
Venkovní zahradní sloupek
Max. zatížení 3600W
Dvě zásuvky pro zapojení dalších zařízení
Vestavěný časovač 24h
Krytí IP44 - pro venkovní použití
Venkovní zahradní sloupek
Max. zatížení 3600W
Dvě zásuvky pro zapojení dalších zařízení
Krytí IP44 - pro venkovní použití
Barva sloupku: antracit
Atraktivní moderní design
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
