LED panel 24V 18W RGBCCT 24KB18 kulatý
Kód: 102339Detailní popis produktu
Vestavný kulatý černý RGBCCT LED panel 24V 18W určený pro instalaci do podhledu. Díky bočnímu nasvětlování nejsou jednotlivé LEDky při rozsvícení viditelné a lze použít i ultratenký design. LED panel díky RGBCCT provedení Vám umožňuje nastavit barvu bílého světla v rozmezí od 2000K do 6000K a můžete nastavit bílé světlo od teplých žlutých odstínů bílé přes denní až po studené bílé světlo. Zároveň lze nastavit také barvy z RGB spektra (červená, zelená, modrá a jejich kombinace). Napětí 24V umožňuje tyto LED panely taktéž instalovat na místa, kde potřebujete nízké napětí. Zároveň 24V napětí je často využíváno v chytrých domácnostech jako je LOXONE či jiné obdobné systémy. 24V LED panely můžete obecně ovládat stejně jako 24V RGBCCT LED pásky a využívat stejné PWM RGBCCT LED ovladače jako pro RGBCCT LED pásky. Obecně lze tedy využít klasické PWM RGBCCT LED ovladače, Tuya a Zigbee ovládaní, DALI, DMX, 0/1-10V a další. Můžete se například podívat na RGBCCT ovladače z řady dimLED. Pro napájení můžete použít 24V LED zdroj, kdy samozřejmě můžete zakoupit 1 napájecí zdroj pro více LED panelů. Zdroj ani ovládání není součástí balení a je nutné dokoupit zvlášť. Součástí balení jsou: LED panel pružiny Specifikace LED panelu Barva rámečku Černá Barva světla RGB+CCT Teplota světla RGB + 2000-6000K Světelný tok 1400lm při zapnutí všech barev Světelný tok CCT 1150lm při 4000K Světelný tok RGB 250lm při zapnutí všech barev CRI >80 Vstupní napětí 24V DC Příkon celkem 18W Příkon CCT 12W Příkon RGB 6W Úhel svitu 170° Provozní teplota -15°C až max. 60°C Rozměry 174x14mm (p/v) Krytí IP20 Životnost 25 000h Materiál Stříkaný kov, difusor plast Stmívatelné Ano Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED panely |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8596558006806 |
| Výkon: | 18W |
| Barva světla: | RGB+CCT všechny barvy |
| Barva svítidla: | černá |
| Filtr: | LED |
| Materiál: | plast, kov |
| Montáž: | Do sádrokartonu, Přisadit na zeď, Přisadit na strop |
| ? Odolnost proti vodě: | IP20 - vnitřní |
| Optika: | mléčný kryt |
| Stmívatelnost: | ANO |
| Šířka/průměr: | 174 mm |
| Tvar svítidla: | kulatý |
| Typ svítidla: | LED svítidla |
| Úhel svitu: | 170° |
| Vstupní napětí: | 24V |
| Výška/hloubka: | 14 mm |
| Věrnost podání barev: | >80Ra |
| Varianta: | LED panel 24V 18W RGBCCT 24KB18 kulatý |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
