Bílý vestavný LED panel ZEUS UGR 45W 60x60 denní bílá 4000K do rastrového podhledu
Kód: LED-GPL44-45/UGR/BISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED panely |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8590849530032 |
| Výkon: | 45W |
| Barva světla: | 4000K Neutrální bílo-žlutá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Činitel oslnění: | <19 |
| Filtr: | LED |
| Montáž: | Do kazetových podhledů |
| ? Odolnost proti vodě: | IP20 - vnitřní |
| Produktová řada: | ECOLITE ZEUS |
| Šířka/průměr: | 600 mm |
| Tvar svítidla: | čtvercový |
| Vstupní napětí: | 230V |
| Výška/hloubka: | 10 mm |
| Věrnost podání barev: | >80Ra |
| Napájení: | 220-240 V/AC |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Typ zdroje: | LED SMD |
| Světelný tok: | 5.000 Lm |
| Vyzařovací úhel: | 140° |
| index podání barev (CRI): | >80Ra |
| UGR (činitel oslnění): | <19 |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | ANO (F) |
| Materiál: | hliník, plast |
| Rozměry: | 59,5 x 59,5 x 0,9cm |
| Životnost: | 30.000 hodin |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabice |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

LiFud driver - značkový zdroj je součástí dodávky


Montáž na běžně hořlavé materiály
Příjemné intenzivní světlo, bez oslnění
Vysoká kvalita s dlouhou životností
Prodloužená záruka na 5let



