Bílý vestavný LED panel DANTE 40W 60x60 denní bílá 4000K do rastrového podhledu
Kód: LED-GPL44-40/BI/EUSouvisející produkty
Pro LED panely 60x60cm
Montážní sada pro přisazení na strop
Barva rámečku je bílá
Nouzový modul pro LED svítidla
Výstupní napětí: 20-60V/ 3W
Rozsah: 3 až 80W
Baterie: 3,7V (Li-ion 2,2Ah)
Redukční rámeček pro LED panely 60x60cm
Přechodová vložka do rastru 62x62cm
Bílá barva
Montážní pružiny 4ks pro LED panely
Velice jednoduchá montáž a instalace
Pevná konstrukce s jednou vysouvací stranou
Pro LED panely s rozměrem 60x60cm
Černá barva rámečku, hloubka 45mm
Montážní sada pro přisazení na strop
Pro LED panely 60x60cm
Montážní sada pro přisazení na strop
Barva rámečku je stříbrná (hliník)
Velice jednoduchá montáž a instalace
Pevná konstrukce s jednou vysouvací stranou
Pro LED panely s rozměrem 60x60cm
Bílá barva rámečku, hloubka 45mm
Montážní sada pro přisazení na strop
Hliníkový rám pro LED panely 60x60cm
Montážní sada pro vestavbu svítidla do sádrokartonu
Bílá barva rámu
Detailní popis produktu
Nejlenvnější čtvercový LED panel 60x60 cm (595x595 mm) od české spolehlivé značky Ecolite, model LED-GPL44-40/BI/EU z produktové řady ZEUS s příkonem 40W a úctyhodnou svítivostí 4.200 Lm, je nejprodávanější stropní hranatésvítidlo, které je určeno primárně do rastrových stropních kazetovýchpodhledů. Lze jej také zavěsit na lankovou montážní sadu, nebo jej zapustit do SDKsádrokartonového stropu pomocí pružin, nebo přisadit na jakýkoli pevný strop pomocí hliníkového rámečku pro přisazenou montáž.
Bílý obvodový rámeček lehce spývá se stropním rastrem. Kvalitní čipy firmy Epistar. Úhel svitu 160° je ideální pro rovnoměrné nasvícení místností.


Barvasvětla je bíložlutá denní neutrální steplotuchromatičnosti4000K. Akčnívelkásleva 50% z doporučené maloobchodní ceny.
Montáž na běžně hořlavé materiály
Tato klasifikace umožňuje instalovat svítidlo i na běžně hořlavé materiály. Ukládání svítidel na hořlavé podklady se řídí normami ČSN 33 2000-5-559 ed. 2 Svítidla světelné instalace, ČSN 33 2312 ed. 2 Ukládání na hořlavé podklady a normou ČSN 33 2000-5-559 ed. 2.
Dle IEC 60598-1:2008 (7. edice), svítidla určená pro přímou montáž na normálně hořlavé podklady nemají žádné zvláštní označení.
Příjemné světlo pro oči - standardní nízký činitel oslněníIndex oslnění UGR<22. LED panel dante má SMD čipy umístěné uvnitř, po obvodu hliníkového rámu, kde svítí ze strany do speciálního difuzoru, který láme vyzařované světlo pod úhlem 90°, kolmo do prostoru pod ním..
Dlouhá životnost použitých komponentůZáruka 2roky
Difuzor: mléčný
Snížení spotřeby elektrické energie až o 65% ve srovnání s běžným zářivkovými svítidli. Návratnost pořizovací ceny na úspoře energie je při ceně 6kč/kW a době svícení 8hod/den, úctyhodný necelý 1 rok.
Napájení zdroj je součástí balení.
Montáž do čtvercových podhledů, zavěšení na lanka, přisazení k sádrokartonu na pružinách, nebo přisazení v hliníkovom rámečku k pevnému stropu.
Lze také dokoupitnouzový modul TL390X-LED-EM,
který se při výpadku elektřiny postará až o 3 hodiny provozu nouzového osvětlení s výkonem 15%. Vestavěná Lithiová baterie 2,2 Ah se při běžném provozu dobíjí přímo ze sítě. Nejedná se o certifikované nouzové svítidlo.


Doporučujeme pro: prodejny, většíobchody, kancelářské prostory a administrativníbudovy

Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED panely |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8590849529746 |
| Výkon: | 40W |
| Barva světla: | 4000K Neutrální bílo-žlutá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Činitel oslnění: | <22 |
| Filtr: | LED |
| Montáž: | Do kazetových podhledů |
| ? Odolnost proti vodě: | IP20 - vnitřní |
| Produktová řada: | ECOLITE ZEUS |
| Šířka/průměr: | 600 mm |
| Tvar svítidla: | čtvercový |
| Typ svítidla: | LED svítidla |
| Vstupní napětí: | 230V |
| Výška/hloubka: | 10 mm |
| Věrnost podání barev: | >80Ra |
| Napětí: | 220-240 V/AC |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Typ zdroje: | LED SMD |
| Světelný tok: | 4.200Lm |
| Úhel svitu: | 140° |
| Index podání barev (CRI): | > 80 Ra |
| UGR (činitel oslnění): | <22 |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | ANO (F) |
| Materiál: | hliník, plast |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabice |
LED panel 595x595mm do rastrového stropu
UGR>19 nízký činitel oslnění, kanceláře a prodejny
Příkon 40W - světelný výkon 4.100 Lm
Barva světla 3000K teplá denní
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
LED panel 620x620mm do sádrokartonu
Příkon 45W - světelný výkon 4.600lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámu - bílá
Pružiny jsou součástí balení
LED panel 595x1195mm do rastrového stropu
Příkon 75W - světelný výkon 8.250 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámečku svítidla - stříbrná
Volitelná montáž dle příslušenství
LED panel 59,5 x 59,5 cm - stmívatelný
Regulace barvy: teplá, neutrální, studená
Příkon 40W - světelný výkon až 4.200 Lm
Barva světla: 3000K - 6000K
Barva rámu - bílá
Dálkový ovladač v balení
Dosah až 20 metrů
Příkon 45W - světelný výkon 5.000 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
LED panel 595x595mm do rastrového stropu
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
Příkon 45W - světelný výkon 4.600 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
LED panel 595x595mm do rastrového stropu
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
RA96 věrné podání barev - kadeřnictví, krejčovství
UGR>19 nízký činitel oslnění, kanceláře a prodejny
Příkon 40W - světelný výkon 3.700 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
LED panel 595x595mm do rastrového stropu
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
Krytí IP65 - kuchyně, koupelny, exteriéry
Příkon 40W - světelný výkon 4.100 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámu - bílá, splývá se stropem
LED panel 595x595mm do rastrového stropu
Příkon 48W - velký světelný výkon 6.480 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámu - bílá, splývá se stropem
Volitelná montáž dle příslušenství
LED panel 595x595mm do rastrového stropu
Příkon 17W - světelný výkon 3.000 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
LED panel 595x595mm PŘISAZENÝ
Příkon 17W - světelný výkon 3.000 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
LED panel 595x595mm do rastrového stropu
UGR>19 nízký činitel oslnění, kanceláře a prodejny
Příkon 36W - světelný výkon 4.320 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





