Kód: LED-GPL44-75
Akce
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček. 22 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Velký stříbrný vestavný LED panel ZEUS 75W 60x120 denní bílá 4000K do rastrového podhledu
Skladem (236 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
LED panel 595x1195mm do rastrového stropu
Příkon 75W - světelný výkon 8.250 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámečku svítidla - stříbrná
Volitelná montáž dle příslušenství
Detailní informace
Detailní popis produktu
Největší obdeklníkový LED panel 60x120cm z produktové řady Zeusod firmy Ecolite s produktovým označením LED-GPL44-75 je hlavně určen pro montážvložením do stropníhokazetovéhopodhledu60x60, a to přes dva čtverce. Panel má příkon 75W, světelný výkon 8.250 Lm, 1cm úzký stříbrný obvodový rámeček a součástí dodávky je i přibalený zdroj (trafo). Tento velký panel má barvu světla 4000Kneutrálnídenní bílou.
Možnost dokoupení montážního příslušenství - dá se například zavěsit na dvě sady lanek, nebo pomocí hliníkového rámu přisadit na pevný strop, nebo jej lze pomocí pružin přisadit k sádrokartonovému podhledu. Tento obr má přesné rozměry 595x1195mm
 Montáž na běžně hořlavé materiály
ProHD 960P DUAL BAND WI-FI CAMERA  Velký rozptyl světla v úhlu 140°
Příjemné intenzivní světlo, bez oslnění
Vysoká kvalita s dlouhou životností
https://www.ecoplanet.cz/img/upload/katalogy/KATALOG_str_21.jpg
Vyberte si montážní příslušenství
LED-GPL44-75 panel 60x120 4000K
Rámy pro přisazení
Montážní rámy pro instalaci na pevný strop
Lanka pro zavěšení
Výškově nastavitelná lanka pro svěšení
Pružiny a rámy pro zapuštění
Příslušenství pro instalaci do sádrokartonu
Doplňkové parametry
Kategorie: LED panely
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.15 kg
EAN: 8590849518795
Výkon: 75W
Barva světla: 4000K Neutrální bílo-žlutá
Barva svítidla: stříbrná
Činitel oslnění: <22
Délka: 1200 mm
Filtr: LED
Montáž: Do sádrokartonu, Do kazetových podhledů, Zavěšení na lanka, Přisadit na strop
? Odolnost proti vodě: IP20 - vnitřní
Produktová řada: ECOLITE ZEUS
Šířka/průměr: 600 mm
Tvar svítidla: obdelníkový
Typ svítidla: LED svítidla
Vstupní napětí: 230V
Výška/hloubka: 10 mm