Bílý stmívatelný vestavný LED panel ZEUS CCT 40W 30x120 na dálkové ovládání do rastrového podhledu
Kód: LED-GPL44/B-40/BI/CCTSouvisející produkty
Pro LED panely 30x120cm
Montážní sada pro přisazení na strop
Barva rámečku je bílá
Hliníkový rám pro LED panely 30x120cm
Montážní sada pro vestavbu svítidla do sádrokartonu
Bílá barva rámu
Montážní pružiny 4ks pro LED panely
Velice jednoduchá montáž a instalace
Pevná konstrukce s jednou vysouvací stranou
Pro LED panely s rozměrem 30x120cm
Černá barva rámečku, hloubka 45mm
Montážní sada pro přisazení na strop
Velice jednoduchá montáž a instalace
Pevná konstrukce s jednou vysouvací stranou
Pro LED panely s rozměrem 30x120cm
Bílá barva rámečku, hloubka 45mm
Montážní sada pro přisazení na strop
Detailní popis produktu
Vestavný LED panelZEUS LED-GPL44/B-40/BI/CCT 30x120cm, určený primárně pro montáž do rastrových stropních podhledů. Stmívatelný zdroj (trafo) je součástí balení i s dálkovým ovladačem RF na 2x AA tužkové baterie. Barva světla je regulovatelná, lze nastavit teplotu chromatičnosti od 3.000K až do 6000K. Barva těla svítidla je bílá, tudíž svítidla bez problémů splynou s kazetovým stropem. Bi-Color

Více svítidel lze ovládat vždy jen 1 ovladačem, ale zato neomezený počet svítidel na 1 ovladač. Dosah signálu ovladače od svítidla je až 20metrů ve frekvenci 2,4 Ghz.
Svítidlo nemá paměť když se vypne vypínačem na zdi, vždy po znovu zapnutí se rozsvítí na100% v neutrální barvě světla 4.100K. Pokud se vypíná dálkovým ovladačem, svítidlo si pamatuje poslední nastavění.
Ke svítidlu lze přikoupitrám pro montáž přisazením ke stropu nebo stěně, sadu pružin pro instalaci do sádrokartonového podhledu, nebo sadu lanek pro montáž zavěšením na téměř neviditelná lanka (svítidlo levituje v prostoru).
Lze zakoupit i variantu LED panelu 60 x 60 cm

Barva světla je nastavitelná dálkovým ovladačem, ale také přepínáním obyčejným vypínačem. Bílý obvodový rámeček lehce spývá se stropním rastrem.
Montáž na běžně hořlavé materiály
Tato klasifikace umožňuje instalovat svítidlo i na běžně hořlavé materiály. Ukládání svítidel na hořlavé podklady se řídí normami ČSN 33 2000-5-559 ed. 2 Svítidla světelné instalace, ČSN 33 2312 ed. 2 Ukládání na hořlavé podklady a normou ČSN 33 2000-5-559 ed. 2.
Dle IEC 60598-1:2008 (7. edice), svítidla určená pro přímou montáž na normálně hořlavé podklady nemají žádné zvláštní označení.
Příjemné intenzivní světlo, bez oslněníNízký index oslnění, s hodnotou nižší jak UGR<22. Ideální použití je například: administrativníbudovy, kanceláře, zasedací místnosti, propojovací chodby, schodiště, prodejny, butiky, obchodní prostory, galerie, učebny, školní třídy, kabinety....
Vysoká kvalita s dlouhou životností
Možnost dokoupit NOUZOVÝ MODUL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED panely |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.9 kg |
| EAN: | 8590849529975 |
| Výkon: | 40W |
| Barva světla: | 3000K Teplá žlutá, 4000K Neutrální bílo-žlutá, 6000K Studená bílá, CCT - regulovatelná 3000-6000K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Činitel oslnění: | <22 |
| Délka: | 1200 mm |
| Filtr: | LED |
| Montáž: | Do sádrokartonu, Do kazetových podhledů, Zavěšení na lanka, Přisadit na strop |
| ? Odolnost proti vodě: | IP20 - vnitřní |
| Produktová řada: | ECOLITE ZEUS |
| Stmívatelnost: | ANO |
| Šířka/průměr: | 300 mm |
| Tvar svítidla: | obdelníkový |
| Typ svítidla: | LED svítidla |
| Vstupní napětí: | 230V |
| Výška/hloubka: | 10 mm |
| Věrnost podání barev: | >80Ra |
| Vstupní napětí: | 220-240V |
| Typ čipů: | SMD |
| Světelný tok: | 200-4.200Lm |
| Úhel svitu: | 140° |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3.000-6000K |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | ANO (F) |
| Podání barev (CRI): | >80Ra |
| Difuzor: | mléčný |
| Materiál: | hliník |
| ? Rozměry: | 295/1195/10mm |
| Položka byla vyprodána… | |
LED panel 59,5 x 59,5 cm - stmívatelný
Regulace barvy: teplá, neutrální, studená
Příkon 40W - světelný výkon až 4.200 Lm
Barva světla: 3000K - 6000K
Barva rámu - bílá
Dálkový ovladač v balení
Dosah až 20 metrů
Záruka 3 roky
LED nástěnné a stropní svítidlo 20W
Regulace barvy: teplá, neutrální, studená
Barva světla: 2.700K - 6.500K
Světelný výkon 140 až 1 400 lm
Záruka 3 roky
LED nástěnné a stropní svítidlo 25W
Regulace barvy: teplá, neutrální, studená
Barva světla: 2.700K - 6.500K
Světelný výkon 210 až 2 100lm
Záruka 3 roky
LED nástěnné a stropní svítidlo 40W
Regulace barvy: teplá, neutrální, studená
Barva světla: 2.700K - 6.500K
Světelný výkon 380 až 3 800lm
Záruka 3 roky
LED nástěnné a stropní svítidlo 18W
Regulace barvy: teplá, neutrální, studená
Barva světla: 2.700K - 6.500K
Světelný výkon 125 až 1 250lm
Bezrámečkové provedení
LED panel 295x1195mm do rastrového stropu
UGR>19 nízký činitel oslnění, kanceláře a prodejny
Příkon 45W - světelný výkon 4.800 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
LED panel 295x1195mm do rastrového stropu
Příkon 45W - světelný výkon 5.000 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
LED panel 295x1195mm do rastrového stropu
Příkon 36W - světelný výkon 4.320 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
LED panel 295x595mm do rastrového stropu
Příkon 24W - světelný výkon 2.430 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámečku svítidla - stříbrná
Volitelná montáž dle příslušenství
LED panel 595x1195mm do rastrového stropu
Příkon 75W - světelný výkon 8.250 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámečku svítidla - stříbrná
Volitelná montáž dle příslušenství
LED panel 295x1195mm do rastrového stropu
Příkon 36W - světelný výkon 3.600 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámečku svítidla - bílá
Montáž přisazením na strop
LED zářivkové svítidlo 57W s mřížkou
Kompletní LED svítidlo do interiéru
Vhodné do kanceláří a škol
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



