Bílý stmívatelný vestavný LED panel ZEUS CCT 40W 60x60 na dálkové ovládání do rastrového podhledu
Kód: LED-GPL44-40/BI/CCTSouvisející produkty
Pro LED panely 60x60cm
Montážní sada pro přisazení na strop
Barva rámečku je bílá
Velice jednoduchá montáž a instalace
Pevná konstrukce s jednou vysouvací stranou
Pro LED panely s rozměrem 60x60cm
Černá barva rámečku, hloubka 45mm
Montážní sada pro přisazení na strop
Redukční rámeček pro LED panely 60x60cm
Přechodová vložka do rastru 62x62cm
Bílá barva
Montážní pružiny 4ks pro LED panely
Pro LED panely 60x60cm
Montážní sada pro přisazení na strop
Barva rámečku je stříbrná (hliník)
Velice jednoduchá montáž a instalace
Pevná konstrukce s jednou vysouvací stranou
Pro LED panely s rozměrem 60x60cm
Bílá barva rámečku, hloubka 45mm
Montážní sada pro přisazení na strop
Hliníkový rám pro LED panely 60x60cm
Montážní sada pro vestavbu svítidla do sádrokartonu
Bílá barva rámu
Detailní popis produktu
Vestavný LED panelZEUSLED-GPL44-40/BI/CCT60x60cm, určený primárně pro montáž do rastrových stropních podhledů. Stmívatelný zdroj (trafo) je součástí balení i s dálkovým ovladačem RF na 2x AA tužkové baterie. Barva světla je regulovatelná, lze nastavit teplotu chromatičnosti od 3.000K až do 6000K. Barva těla svítidla je bílá, tudíž svítidla bez problémů splynou s kazetovým stropem.
![]()
Více svítidel lze ovládat vždy jen 1 ovladačem, ale zato neomezený počet svítidel na 1 ovladač. Dosah signálu ovladače od svítidla je až 20metrů ve frekvenci 2,4 Ghz.
Svítidlo nemá paměť když se vypne vypínačem na zdi, vždy po znovu zapnutí se rozsvítí na100% v neutrální barvě světla 4.100K. Pokud se vypíná dálkovým ovladačem, svítidlo si pamatuje poslední nastavění.
Ke svítidlu lze přikoupitrám pro montáž přisazením ke stropu nebo stěně, sadu pružin pro instalaci do sádrokartonového podhledu, nebo sadu lanek pro montáž zavěšením na téměř neviditelná lanka (svítidlo levituje v prostoru).
Lze zakoupit i variantu LED panelu 30 x 120 cm

Barva světla je nastavitelná dálkovým ovladačem, ale také přepínáním obyčejným vypínačem. Bílý obvodový rámeček lehce spývá se stropním rastrem.
Montáž na běžně hořlavé materiály
Tato klasifikace umožňuje instalovat svítidlo i na běžně hořlavé materiály. Ukládání svítidel na hořlavé podklady se řídí normami ČSN 33 2000-5-559 ed. 2 Svítidla světelné instalace, ČSN 33 2312 ed. 2 Ukládání na hořlavé podklady a normou ČSN 33 2000-5-559 ed. 2.
Dle IEC 60598-1:2008 (7. edice), svítidla určená pro přímou montáž na normálně hořlavé podklady nemají žádné zvláštní označení.
Příjemné intenzivní světlo, bez oslněníNízký index oslnění, s hodnotou nižší jak UGR<22. Ideální použití je například: administrativní budovy, kanceláře, zasedací místnosti, propojovací chodby, schodiště, prodejny, butiky, obchodní prostory, galerie, učebny, školní třídy, kabinety....
Vysoká kvalita s dlouhou životností
Možnost dokoupit NOUZOVÝ MODUL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED panely |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.47 kg |
| EAN: | 8590849529968 |
| Výkon: | 40W |
| Barva světla: | 3000K Teplá žlutá, 4000K Neutrální bílo-žlutá, 6000K Studená bílá, CCT - regulovatelná 3000-6000K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Činitel oslnění: | <22 |
| Filtr: | LED |
| Montáž: | Do kazetových podhledů |
| ? Odolnost proti vodě: | IP20 - vnitřní |
| Produktová řada: | ECOLITE ZEUS |
| Stmívatelnost: | ANO |
| Šířka/průměr: | 600 mm |
| Tvar svítidla: | čtvercový |
| Typ svítidla: | LED svítidla |
| Vstupní napětí: | 230V |
| Výška/hloubka: | 10 mm |
| Věrnost podání barev: | >80Ra |
| Vstupní napětí: | 220-240V |
| Typ čipů: | SMD |
| Světelný tok: | 200-4.200Lm |
| Úhel svitu: | 120° |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3.000-6000K |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | ANO (F) |
| Podání barev (CRI): | >80Ra |
| Difuzor: | mléčný |
| Materiál: | hliník |
| ? Rozměry: | 595/595/10mm |
LED panel 29,5 x 119,5 cm - stmívatelný
Regulace barvy: teplá, neutrální, studená
Příkon 40W - světelný výkon až 4.200 Lm
Barva světla: 3000K - 6000K
Barva rámu - bílá
Dálkový ovladač v balení
Dosah až 20 metrů
LED panel 595x595mm do rastrového stropu
Příkon 40W - světelný výkon 4.200 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
LED panel 595x595mm do rastrového stropu
Příkon 45W - světelný výkon 5.000 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
LED panel 620x620mm do sádrokartonu
Příkon 45W - světelný výkon 4.600lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámu - bílá
Pružiny jsou součástí balení
LED panel 595x1195mm do rastrového stropu
Příkon 75W - světelný výkon 8.250 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
Barva rámečku svítidla - stříbrná
Volitelná montáž dle příslušenství
Záruka 3 roky
LED nástěnné a stropní svítidlo 20W
Regulace barvy: teplá, neutrální, studená
Barva světla: 2.700K - 6.500K
Světelný výkon 140 až 1 400 lm
Záruka 3 roky
LED nástěnné a stropní svítidlo 25W
Regulace barvy: teplá, neutrální, studená
Barva světla: 2.700K - 6.500K
Světelný výkon 210 až 2 100lm
Záruka 3 roky
LED nástěnné a stropní svítidlo 40W
Regulace barvy: teplá, neutrální, studená
Barva světla: 2.700K - 6.500K
Světelný výkon 380 až 3 800lm
Záruka 3 roky
LED nástěnné a stropní svítidlo 18W
Regulace barvy: teplá, neutrální, studená
Barva světla: 2.700K - 6.500K
Světelný výkon 125 až 1 250lm
Bezrámečkové provedení
Příkon 45W - světelný výkon 5.000 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
LED panel 595x595mm do rastrového stropu
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
Příkon 45W - světelný výkon 4.600 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
LED panel 595x595mm do rastrového stropu
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
RA96 věrné podání barev - kadeřnictví, krejčovství
UGR>19 nízký činitel oslnění, kanceláře a prodejny
Příkon 40W - světelný výkon 3.700 Lm
Barva světla 4000K neutrální denní
LED panel 595x595mm do rastrového stropu
Barva rámečku svítidla - bílá
Volitelná montáž dle příslušenství
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



