LED VO Veřejné osvětlení a úsporné Pouliční lampy

Pokud uvažujete nahradit staré výbojkové pouliční lampy za moderní LED veřejné osvětlení, jste tady správně, rádi Vám s výběrem poradíme. Výměnou si ušetříte spoustu starosí a pěněz za časté servisování zastaralých VO svítidel a hlavně dokážete ušetřit až 80% nákladů za spotřebu elektrické energie na světelném provozu. LED světla mají dlouhou životnost a jsou šetrná k životnímu prostředí.

20170922_184355

V naší nabídce můžete vybírat v kategorii s velkým výběrem LED Street svítidel a také v kategorii s veškerým montážní, mkjhgfdwqod redukcí, výložníků, konzolí až po sloupy a stožáry o standardních délkách 4metry 5metrů a 6metrů. Pokud nechcete myslet na to, kdy se má osvětlení večer se soumrakem rozsvítit a ráno s rozbřeskem opět vypnout, doporučíme hodiny na DIN lištu, které dokáží celoročně automaticky spínat osvětlení podle západu a východu slunce.

Použití nacházejí na čerpacích stanicích a benzínových pumpách, na parkovišti, u vjezdů příjezdových cest, v zadradách a parcích, v průmyslových a sportovních areálech a komplexech, při osvícení chodníků, cest, ulic a silnic ve městech, v obcích a na vesnicích.

20200507_114748

Pro projektanty, majitele a starosty nabízíme bezplatné poradenství, s možností získat světelnou studii přímo na míru.

Domluvte si konzultaci na naší prodejně TopLux, nebo své představy proberte s našim odborníkem na tel. 603 865 721.

Na našem E-shopu najdete horké novinky v akci se slevou RS60W a RS100W, nebo levné VO lampy od firmy V-tac Economy 50W a nebo High Lumen 50W, dále svítidla s úhlově nastavitelným kloubovým úchytem 30W a 50W, ale také Profesionální lampy firmy Greenlux 30W a 60W, nebo PHILIPS 30W 39W 56W a 83W.

20180615_204050

Postaráme se o výměnu Vašeho pouličního VO veřejného osvětlení v obcích, městech, v průmyslových a sportovních areálech.,  v parku,  na parkovištích,  nebo hřištích.  V naší nabídce naleznete vše co potřebujete, od sloupů a stožárů pro veřejné osvětlení, přes konzole a výložníky na fasády i sloupy, až po výzbroje, redukce, senzory a čidla.

Tuto kategorii momentálně aktualizujeme. Již brzy ukázky naší práce.