LED VO Veřejné osvětlení a úsporné Pouliční lampy

Pokud uvažujete nahradit staré výbojkové pouliční lampy za moderní LED veřejné osvětlení, jste tady správně! Rádi Vám s výběrem poradíme. Výměnou si ušetříte spoustu starostí a peněz za časté servisování zastaralých svítidel a hlavně dokážete ušetřit až 80% nákladů za spotřebu elektrické energie na světelném provozu. LED světla mají dlouhou životnost a jsou šetrná k životnímu prostředí.

20170922_184355

V naší nabídce můžete vybírat v kategorii s velkým výběrem LED Street svítidel a také redukce, výložníky, konzoleaž po sloupy a stožáry o standardních délkách:

4 metry

5 metrů

6 metrů

 

Pokud nechcete myslet na to, kdy se má osvětlení večer se soumrakem rozsvítit a ráno s rozbřeskem opět vypnout, doporučíme hodiny na DIN lištu, které dokáží celoročně automaticky spínat osvětlení podle západu a východu slunce.

Použití nacházejí na čerpacích stanicích a benzínových pumpách, na parkovišti, u vjezdů příjezdových cest, v zahradách a parcích, v průmyslových a sportovních areálech a komplexech, při osvícení chodníků, cest, ulic a silnic ve městech, v obcích a na vesnicích.

20200507_114748

Pro projektanty, majitele a starosty nabízíme bezplatné poradenství, s možností získat světelnou studii přímo na míru.

Domluvte si konzultaci na naší prodejně TopLux, nebo své představy proberte s našim odborníkem na tel. 603 865 721.

Na našem E-shopu najdete nejrůznější druhy a typy veřejného osvětlení, tak aby se hodili přímo Vám na míru. Koukněte se sami:

 

 

ECOLITE STREET

V-TAC Slim

T-LED RS Street

GreenLux Boston

Philips PRO CoreLine

TopLux PRO ETIDE

Kanlux PROFI STRETON

Městská a parková

Solární LED osvětlení

 

20180615_204050

Postaráme se o výměnu Vašeho pouličního VO veřejného osvětlení v obcích, městech, v průmyslových a sportovních areálech.,  v parku,  na parkovištích,  nebo hřištích.  V naší nabídce naleznete vše co potřebujete, od sloupů a stožárů pro veřejné osvětlení, přes konzole a výložníky na fasády i sloupy, až po výzbroje, redukce, senzory a čidla.

Tuto kategorii momentálně aktualizujeme. Již brzy ukázky naší práce.