Služby pro firemní klientelu

 
 
Ragni SAS - Eclairage public et mobilier urbain

Projektové návrhy a kalkulace návratnosti

Po domluvě vám vypracujeme světelně technický návrh nového osvětlení, propočet úspor energie s dobou návratnosti investice a koncepci řešení LED osvětlení přesně pro vaše podmínky na základě osobní návštěvy. Světelné návrhy děláme v programu DIALUX.

Navrhovaná svítidla vám rádi předvedeme na naší prodejně, nebo zapůjčíme vzorky LED svítidel odpovídající návrhu.

20200904_175810

Revitalizace stávajícího osvětlení

Navrhneme vám optimální řešení modernizace osvětlení vašich rodinných a bytových domů, výrobních a skladových průmyslových hal, prodejen, nebo pouličního osvětlení průmyslových areálů, obcí a měst.

Návrhy vždy děláme podle představ zákazníka z hlediska investic a požadovaných provozních nákladů. Nabídky jsou vypracovány na základě platných hygienických norem a jsou podloženy světelných projektem, který názorně ukazuje intenzitu a rozložení světla.

V dokumentaci najdete i kalkulaci návratnosti vaší investice za uspořenou elektrickou energii.

Děláme i repasování původních svítidel na LED zapojení pro použití nových LED zdrojů.

20190623_162440

Instalace nového osvětlení

 Navrhneme vám optimální řešení nového osvětlení vašich rodinných a bytových domů, výrobních a skladových průmyslových hal, prodejen a obchodů, nebo veřejného pouličního osvětlení průmyslových areálů, obcí a měst.

Návrhy děláme podle představ zákazníka z hlediska investic a požadovaných provozních nákladů. Nabídky jsou zpracovány na základě platných hygienických norem a jsou podloženy světelných projektem, který názorně ukazuje intenzitu a rozložení světla. V dokumentaci najdete i kalkulaci návratnosti vaší investice za uspořenou elektrickou energii.