MiBOXER WIFI + RF přijímač / stmívač 3v1 pro barevné RGB, RGBW a RGB+CCT LED pásky Mi-Light FUT037W+

Kód: FUT037W-
699 Kč –21 % 548 Kč / ks 453 Kč bez DPH
Skladem (239 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Mi-Light barevné RGB, RGB, RGB+CCT receiver

Komunikuje přes Wi-Fi a dálkový ovladač 2.4G

Protokol TUYA a Bluetooth 4.2

Max. zatížení 12A ( 12V = 144W / 24V = 288W )

Dosah 30 metrů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přijímač TUYA + 2.4G RF radiofrekvenční bezdrátový stmívač MiBOXER / Mi-Light pro barevné RGB, RGB+W a RGB+CCT LED pásky s neuvěřitelným dosahem signálu až 30 metrů (signál se prodlužuje dalším zařízením). tento nový model lze ovládat buď klasickým ovladačem řady Mi-Light nebo přes aplikaci v chytrém telefonu např. Smart Life. Pro ovládání přes telefon či tablet není nutné mít další komponent, stačí pouze aplikace která podporuje protokol TUYA. Takže ovládací rozhraní je pouze na Vás. Lze napárovat do stejné aplikace pro ZigBee.

Díky tomu můžete mít zařízení v domácnosti kdykoliv pod kontrolou a ovládat je vzdáleně z jakékoliv části světa kde je připojení k internetu.

Každé zařízení má v sobě všechny potřebné komponenty pro komunikaci s Vaším mobilním telefonem přes internet (cloud). Zvládá i vzdáleně ovládat osvětlení pomocí 4G sítě, když jste např. mimo domov a zapomenete vypnout osvětlení. Nebo jej chcete nastavit na časovat popřípadě si nastavit vlastní cyklus. Díky tomu můžete mít zařízení v domácnosti kdykoliv pod kontrolou a ovládat je vzdáleně z jakékoliv části světa kde je připojení k internetu.

Řídící jednotka je určená k ovládání barevných RGB (červená, zelená, modrá), RGBW (červená, zelená, modrá + bílá), a RGB+CCT (červená, zelená, modrá + dual white) LED pásků. Tento přijímač v kombinaci s ovladačem vám umožňuje ovládání barevného nastavení připojeného osvětlení. Podle typu LED pásku lze na přijímači přepnout danou funkci pro konkrétní LED pásek. Pro správné fungování je nutné přepínačem nastavit přijímač tak, aby odpovídal danému LED pásku který budete zapojovat - tedy pokud budete zapojovat RGB je nutno aby přijímač byl v režimu pro RGB LED pásky.

RGB aplikace

Ovladač se nemusí přímo vidět s přijímačem a ten se tak může být skrytý v podhledu, skříni, za zdí, sádrokartonem.... Na výběr je široká škála ovladačů, které jsou kompaktní a velice jednoduše spárovatelné. Díky technologii Bluetooth můžete zařízení ovládat na krátkou vzdálenost pokud nebude k dispozici WIFI signál.

Pro napájení doporučujeme LED zdroje z naší nabídky ve 12V nebo 24V. Maximální zatížitelnost je 12A, což je při 12V 144W a při 24V krásných 288W. V případě potřeby zapojení větší zátěže doporučujeme použít zesilovače, nebo okruh rozdělit na dvě části s dvěma přijímači a ty následně spárovat na jeden ovládací okruh.

Přijímač má paměť posledního nastavení, což oceníte při přerušení napájení, kdy se vám osvětlení zapne v hodnotě posledního nastavení. Příjemným bonusem je i měkké zapnutí a vypnutí světla (plynulé), které šetří vaše oči, je pozvolné a příjemné (tzv. pozvolné rozsvěcení a zhasínání).

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

Frekvence RF 2.4GHz - dálkové ovládání
WiFi Protokol TUYA IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Bluetooth protokol Bluetooth 4.2
Vstupní napětí DC 12V-24V
Výstup 6A/ na 1 kanál
Určeno pro barevné RGB + RGBW + RGBCCT
Dosah 30m
Maximální celkový výkon 12V = 144W / 24V = 288W
Stmívání ANO
Odolnost proti vodě ne - IP20
Paměť posledního nastavení ANO
Pracovní teplota -10~40°C

 

Funkce tlačítka SET

  • Krátkým stiskem tlačítka nastavíte přijímač do párovacího režimu pro spojení s ovladačem
  • Dlouhým stačením tlačítka volíte mezi režimem pro RGB LED pásky (LED svítí ČERVENĚ) / režimem pro RGBW LED pásky (LED svítí ZELENĚ) a režimem pro RGB+CCT LED pásky (LED svítí MODŘE)

FUT037 3v1

FUT037 buton new

FUT037 RGB

FUT037 funkcer

FUT037 režim

FUT035 rozměry

Doplňkové parametry

Kategorie: LED ovladače, stmívače a senzory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.06 kg
Filtr: pro RGB barevné LED pásky, pro RGB+W LED pásky, pro RGB+CCT LED pásky
Typ produktu: přijímač
Vstupní napětí: 12V až 24V
Výstupní napětí: 12V, 24V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: