Mi-Light

Ovládejte své LED osvětlení snadno a chytře s Mi-boxer přijímačem a stmívačem

Hledáte jednoduchý způsob, jak vylepšit své osvětlení a zároveň ho udělat chytřejším?

Mi-boxer přijímač a stmívač to pravé! Chytré zařízení vám umožňuje ovládat LED osvětlení pomocí dálkového ovladače, chytrého telefonu nebo chytré domácnosti

Proč si vybrat Mi-boxer přijímač a stmívač?

  • Snadné zapojení: I běžný uživatel si s ním bez problémů poradí.

  • Univerzální kompatibilita: Funguje s širokou škálou LED pásků a žárovek.

  • Pohodlné ovládání: Ovládejte světlo dálkovým ovladačem, chytrým telefonem nebo hlasem.

  • Chytrá domácnost: Funguje s aplikacemi podporující Tuya nebo Zigbee 3.0 a ovládejte osvětlení pomocí chytrých reproduktorů a aplikací.

  • Provoz: V bezpečném napětí 12V nebo 24V pro některé osvětlení na 240V

 

Možnosti použití

  • Dálkový ovladač: Ovládejte jas, teplotu, barvy i jejich saturaci. Pomocí dálkových ovladačů Mi-boxer (https://www.toplux.cz/led-ovladace:miboxer/strana-1/) .

  • Nástěnný ovladač: Dokupte si nástěnný ovladač a ovládejte osvětlení stylově ze bez nutnosti sekání do zdi nebo tahaní kabelů.

  • Chytrý telefon: Stáhněte si aplikaci Mi-Light (nebo jinou apliakci podporující Tuya nebo ZigBee 3.0 třetích stran) a ovládejte osvětlení z chytrého telefonu.

  • Chytrá domácnost: Propojte Mi-boxer přijímač a stmívač s platformou Tuya nebo Zigbee 3.0 a ovládejte osvětlení hlasem pomocí chytrých domácích asistentů (Amazon Echo, Google Home, Apple Home, IKEA Smart Home).

 

Zapojení

Postupujte podle následujících kroků:

1. Vypněte napájení v rozvodné skříni.

2. Připojte vodiče od LED pásku nebo panelu k příslušným svorkám na přijímači.

3. Připojte napájecí zdroj k přijímači.

4. Zapněte napájení v rozvodné skříni.

5. Spárujte přijímač s dálkovým ovladačem, nástěnným ovladačem nebo chytrým telefonem.

Další informace:

https://www.toplux.cz/led-ovladace/fut035w-/

https://www.toplux.cz/led-ovladace/fut037w-/

 

Mi-boxer přijímač a stmívač je skvělý způsob, jak posunout vaše osvětlení na novou úroveň. Díky snadnému použití, univerzální kompatibilitě, pohodlnému ovládání a integraci s chytrou domácností je to ideální volba pro každého, kdo chce mít své osvětlení pod kontrolou odkudkoli.

 

Mi-Light je chytrá řada produktů pro nasvícení celé domácnosti. V naší nabídce najdete kontrolery pro LED pásky 12V/24V, CCT a RGB žárovky, RGB+CCT LED panely do podhledu, nebo venkovní vše barevné LED reflektory do vašich zahrad nebo na terasy a balkony. MiBoxer nabízí široký výběr dáklových i nástěnných ovladačů s možností nastavit až osm samostatně ovladatených zón.

Mi-Light & Mi-boxer
 

Pokud sháníte jednoduchý a spolehlivý systém ovládání osvětlení pro celý byt, dům, kancelář, nebo prodejnu, určitě vát toto řešení nadchne. Jednotlivé přijímače umí přenášet ovládací signál a tak se výrazně zvyšuje pokrytí.

Obrovský benefit je chytrá Wi-Fi brána Mi-Light WL-Box1  pro ovládání osvětlení celé domácnosti nebo rodinného domu včetně zahrady a garáže. MiBoxer Bridge je řídící prvek, který vám umožní ovládat osvětlení pomocí aplikace ve vašem mobilním telefonu nebo tabletu, který má operační systém iOS nebo Android, brána také podporuje komunikaci s Amazon Alexa a Google Assistant, pomocí kterých se dá osvětlení ovládat hlavovými povely. Samotný iBOX hlasové povely ale přijímat neumí.

Pomocí aplikace se dá, i na dálku, ovládat připojené osvětlení v celé budově a přístup v aplikaci můžete sdílet s rodinou. V uživatelském rozhraní si můžete vytvářet skupiny osvětlení, jakkoliv měnit barvu i intenzitu světla, nebo využít funkci časovače, který světla zapíná a vypíná automaticky, dle zadaných p

B4_MILIGHT_MIBOXER