Mi-Light

Mi-Light je chytrá řada produktů pro nasvícení celé domácnosti. V naší nabídce najdete kontrolery pro LED pásky 12V/24V, CCT a RGB žárovky, RGB+CCT LED panely do podhledu, nebo venkovní vše barevné LED reflektory do vašich zahrad nebo na terasy a balkony. MiBoxer nabízí široký výběr dáklových i nástěnných ovladačů s možností nastavit až osm samostatně ovladatených zón.

Mi-Light & Mi-boxer
 

Pokud sháníte jednoduchý a spolehlivý systém ovládání osvětlení pro celý byt, dům, kancelář, nebo prodejnu, určitě vát toto řešení nadchne. Jednotlivé přijímače umí přenášet ovládací signál a tak se výrazně zvyšuje pokrytí.

Obrovský benefit je chytrá Wi-Fi brána Mi-Light WL-Box1  pro ovládání osvětlení celé domácnosti nebo rodinného domu včetně zahrady a garáže. MiBoxer Bridge je řídící prvek, který vám umožní ovládat osvětlení pomocí aplikace ve vašem mobilním telefonu nebo tabletu, který má operační systém iOS nebo Android, brána také podporuje komunikaci s Amazon Alexa a Google Assistant, pomocí kterých se dá osvětlení ovládat hlavovými povely. Samotný iBOX hlasové povely ale přijímat neumí.

Pomocí aplikace se dá, i na dálku, ovládat připojené osvětlení v celé budově a přístup v aplikaci můžete sdílet s rodinou. V uživatelském rozhraní si můžete vytvářet skupiny osvětlení, jakkoliv měnit barvu i intenzitu světla, nebo využít funkci časovače, který světla zapíná a vypíná automaticky, dle zadaných p

B4_MILIGHT_MIBOXER

okynů, i ve vaší nepřítomnosti, třeba při dovolené.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení