Mi-Light

Mi-Light je chytrá řada produktů pro nasvícení celé domácnosti. V naší nabídce najdete kontrolery pro LED pásky 12V/24V, CCT a RGB žárovky, RGB+CCT LED panely do podhledu, nebo venkovní vše barevné LED reflektory do vašich zahrad nebo na terasy a balkony. MiBoxer nabízí široký výběr dáklových i nástěnných ovladačů s možností nastavit až osm samostatně ovladatených zón.

Mi-Light & Mi-boxer
 

Pokud sháníte jednoduchý a spolehlivý systém ovládání osvětlení pro celý byt, dům, kancelář, nebo prodejnu, určitě vát toto řešení nadchne. Jednotlivé přijímače umí přenášet ovládací signál a tak se výrazně zvyšuje pokrytí.

Obrovský benefit je chytrá Wi-Fi brána Mi-Light WL-Box1  pro ovládání osvětlení celé domácnosti nebo rodinného domu včetně zahrady a garáže. MiBoxer Bridge je řídící prvek, který vám umožní ovládat osvětlení pomocí aplikace ve vašem mobilním telefonu nebo tabletu, který má operační systém iOS nebo Android, brána také podporuje komunikaci s Amazon Alexa a Google Assistant, pomocí kterých se dá osvětlení ovládat hlavovými povely. Samotný iBOX hlasové povely ale přijímat neumí.

Pomocí aplikace se dá, i na dálku, ovládat připojené osvětlení v celé budově a přístup v aplikaci můžete sdílet s rodinou. V uživatelském rozhraní si můžete vytvářet skupiny osvětlení, jakkoliv měnit barvu i intenzitu světla, nebo využít funkci časovače, který světla zapíná a vypíná automaticky, dle zadaných p

B4_MILIGHT_MIBOXER

okynů, i ve vaší nepřítomnosti, třeba při dovolené.